Turkcell kampanya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akefeli

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell kampanya
30 Haziran tarihine kadar kampanya katılımını sağlayan ilk 50.000 müşterimizin 1 ay boyunca her gün gönderdikleri 1 ücretli SMS’ten sonra tüm Turkcell’lilerle sınırsız mesajlaşacaklar.:oke:

30 Haziran tarihine kadar EVET yazıp 2197’ye mesaj gönderen bireysel faturalı ilk 50.000 abonekampanyadan faydalanabilir. :oke:

sweety_boy_43

Üye
Bilgi içn tşkler ama ben hazırkartlı olduğum içn yararlanamıyom.hazrkartlılar içn günde 1smsten snra bedava kampanyası varmı?

akefeli

Üye
    Konu Sahibi
bu kampanya sadece faturalı hatlar için:( ,ama kontörlü hatlar içinde yakındır işallah:)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Ilk defa faturaliya sms de böyle birşey yaptı. Güzel birşey. Tabi sınırlı olması da bir dezavantajı.

cool_eagle

Üye
Turkcellin sitesinde yok bulamadım

--------------- Ekleme ---------------

Ya sen nerden buldun bunu ben bulamadım turkcellin sitesinde :s

akefeli

Üye
    Konu Sahibi
maxicep farkı diyelim

cool_eagle

Üye
Yaptım oldu teşekkürler. Ins altından başka bisi çıkmaz

sonimparator22

Üye
çıkmaz çıkmaz. yeni sinayaldir. kampanya henüz site içeriğine konmadı. zaten söylenildiği gibi sınırlı abone sayısı diyor..pek fazla çalkalanmaz bu gibi kampanyalar...

osnakli

osnakli

Üye
bu kampanya sadece faturalı hatlar için:( ,ama kontörlü hatlar içinde yakındır işallah:)
Arkdaşım hazırkartlılar için ayklık sınırsız sms paketleri var 35 kontöre tatmin edici değil mi.mesela ben kampüslüydüm 30 kontöre 3000 mesaj alıyorduk 15gün yetmiyordu.35 kontöre sınırsız olması süper oldu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...