Turkcell, iPhone 3G fiyatları sonunda belli oldu !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Turkcell, iPhone 3G fiyatları sonunda belli oldu !
Ülkemizde merakla, hatta belki de gereksiz derece yüksek bir merakla beklenen iPhone 3G, sonunda satışa sunuldu. Telefon, Türkiye'de Vodafone ve Turkcell tarafından satışa sunuluyor ve kontrat sistemiyle satılıyor. Bu sistem dahilinde, telefon için belli bir ücret ödüyorsunuz ama 18 ay boyunca da seçtiğiniz paketin ücretini ödemek durumundasınız. Turkcell'in öngördüğü, KDV dahil ama ÖİV hariç paketler şu şekilde:

Bu arada hemen belirtelim, Turkcell'in "SINIRSIZ" diye bahsettiği Internet erişimi, aslında sadece 3GB ile sınırlı. Tabii bu sınırlı sınırsızlık nasıl bir mantıktır, onu Turkcell'deki uzmanlara sormak lazım.

Bu paketlerle kendinizi bağlamak istemiyor ve sadece telefona sahip olmak istiyorsanız, ayda 129 Euro'luk 5 taksitle satın alabiliyorsunuz.

can karayel

can karayel

Üye
hoşuma gitmedi iyi değil:(

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
VODAFONE DA FİYATLAR İSE ŞÖLE ARTIK SİZ KARŞILAŞTIRIN

-150 dakika konuşma+150 SMS+150 MB internet iPhone fiyatı: 979 YTL Aylık Ücret: 39 YTL
-350 dakika konuşma+350 SMS+350 MB internet iPhone fiyatı: 779 YTL Aylık Ücret: 69 YTL
-750 dakika konuşma+750 SMS+750 MB internet iPhone fiyatı: 579 YTL Aylık Ücret: 99 YTL
-1.500 dakika konuşma+1.500 SMS+1 GB internet iPhone fiyatı: Ücretsiz Aylık Ücret: 149 YTL
Bu paketlerde, iPhone cihaz ücretleri 12 eşit takside bölünerek ödenebilecek.

arkadaşlar hemen şöyle bir karşılaştırma yaptım

150 dakikalık paket Turkcell de toplamda 1629 ytl Vodafone da 1447 ytl

500 dakikalık paket Turkcell de toplamda 2259 ytl Vodafone 750 dakikada ise 1767 ytl

1000 dakikalık paket Turkcell de toplamda 2610 ytl Vodafone 1500 dakikada ise 1788 ytl

her şekilde vodafone bana çok daha karlı siz ne dersiniz...

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Arkadaşlar Iphone 3G arkadaşım amerikadan getirtti ve hiç memnun değil. Bir kere video çekmiyor ve kamerasi 2 MP. Telefonun hatası mı bilmiyorum ama Bluetooth çalışmıo. ITunes store özelliği Türkiye de olmadığı için zil sesi değiştirilemiyor. Çok az sesi var.

fbcnr

fbcnr

Üye
645 € fiyatı 8gblik

xkadir61

xkadir61

Üye
en iyisi biz; n-series'le yola devam.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Forumda Aynı Konuda 4-5 Tane Gördüm Saol Ozan Açıklık İçin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt