Turkcell İnternet Paketleri Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

enverakif

enverakif

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell İnternet Paketleri Hakkında
Merhabalar,
Bir süredir bu forumu takip ediyorum ama üyelik bugüne nasipmiş.

Size Turkcell internet paketleri hakkında bir sorum olacak. Benim telefonum W800i ve telefonu bilgisayara usb kablosuyla bağlayıp, bilgisayarın telefonu modem olarak kullandırıp internete bağlanabiliyorum ama çok kontör gidiyor. Turkcell'in sitesindeki internet paketlerinden veya maxicep'te bu satış yapanlardan alsam bunu bilgisayardan internete girmek için kullanabilir miyim?

2 ay evden uzak kalacağım için internetten kopmamanın yollarını arıyorum :)

Cynical

Cynical

Üye
Evet, kullanabilirsin.

ilo53

ilo53

Üye
kullanabilirsn ama hemen bitebilir.mbler 150Mb sifresi al. bitersede 8kntr gunluk 30mb al.ay sonuna kadar kullanabilrsn

enverakif

enverakif

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'in sitesinde sadece 100 mb 'tan bahsediyor. 150 nerede?
Ayrıca bunun daha fazla olanı yok mu :islik
100-150 ile ancak msn'e girilir.

ilo53

ilo53

Üye
1 gb var galıba ama 1gb bulamassan 150 mb al bıtmesıne az kala 8 kntr 30 mb al.150 mbnın bıtme suresıne kadar kullan.

Cynical

Cynical

Üye
150 mb'lık internet paketleri sadece yeni bir cihaz alındığında hediye olarak veriliyor.

ilo53

ilo53

Üye
ama elınde fazla olan arkadaslar kontur karsılıgı satıyolar.

enverakif

enverakif

Üye
    Konu Sahibi
Birbirini tamamlayan mesajlar için teşekkürler ancak bir sorunum var. Yeni üye olduğum için özel mesaj yazamıyorum. İnternet pakedi satan arkadaşlarla nasıl iletişime geçeceğim?
Ayrıca bu paketlerin son kullanma tarihi ne kadar oluyor :) Bana Temmuz sonu- Ağustos gibi lazım olacak da..

Cynical

Cynical

Üye
Paket satımı yapan üyelerin konuları var hem Turkcell, hem de alış satış forumlarında. Paketin süresi yüklemeden itibaren 30 gün.

darülmendep

darülmendep

Üye
Ben satıyorum istersen buraya bir msn adresi ver birde saat belirle sorununu halledelim

asigsasi

asigsasi

Üye
Abone 1gb yaz 2260 gönder

aquSTine^

aquSTine^

Üye
kullanabilirsin

ilo53

ilo53

Üye
Arkadasm 1Gb fiyati ne peki onuda yaz bari bir zamet