Turkcell içi AYLIK SINIRSIZ SMS paketi 35 Kontör

Konu, 'Turkcell Kampanyalar / Tarifeler' kısmında tksharmely tarafından paylaşıldı. Okunma: 237662 | Cevaplanma: 75

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. https://visas.turkcell.com.tr/amser...=https://mesajlarim.turkcell.com.tr/index.php bu sayfaya tıkla, numaran ve süper sifren ile giriş yaptıktan sonra 1 ücretli sms den sonra gün boyu 15 sms ücretsiz. Ama mesajda WEBSMS gibi bir yazı ekliyor.
  2. teşekkürler:)
  3. Aboneligimi iptal etmek istiyorum ama daha süresi bitmedi ücretsiz atmaya devam ediyo mu? Teşekkürler paylaşım için...:oke:
  4. Aboneliğinizi iptal ettirirseniz paketinizin son tarihine kadar kullanmaya devam edebiliyorsunuz.
  5. Teşekkürler :)
  6. arkadaşlar benim soyle bi sorum olcak bedava sms yaptım aylık bir ay dolmasına iki gun kala iptal ettim bir ay dolduktan bi kac gun sora tekrar aylık yazdım sms hakkı almak için gelen mesaj sole işleminiz su anda gercekleştirilemiyor lutfen daha sonra tekrar deneyin acaba bi iptal eden tekrar paketten yararlanamıyormu cevap verirsenin sevinirim.. teşekkurler şimdiden.
  7. ne kdara kaldına nasıl bakcaz
  8. Bilgi sorgulama

Kalan SMS ve paket bitiş tarihi bilgilerini, haftalık paket için *123*335#, aylık paket için *123*333#'i tuşlayarak sorgulayabilirsiniz. Haftalık paketinizin bitmesine 1 gün kala, aylık paketinizin bitmesine 3 gün kala paketinizin yenileneceğine dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir.
  9. puff bende Turkcell hat alıcaktım.yada dedim numarayı taşırım, ama bu kampanya biticekmiş. bana sms lazım ya :( bu bitince başka neler varki yine uygun olaraktan.? s: turkcelle mail falan attım da cevap yok.
  10. çok güzel
  11. Güzel kampanya
  12. bakalım gorecegız :D
  13. kalan sms haklarını nasıl öğreniyoruz bilen war mı??
  14. Gözünü abonesinin cebine diken operatör Turkcell'den işe yarar bir kampanya. Kamu her yöne 1200 dk 35 TL ve bu mesaj kampanyası dışında Turkcell doğru dürüst bir hizmet sunmadı uygun fiyata. Hep kazık hep kazık.
  15. benim aylık 10.000 sms günü gelmeden bitti . iptal edip haftalıık yapsam olur mu ????????
  16. Günü gelmeden bitmez kafasına göre yapmıyorlar.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. turkcell işleminiz gerçekleştirilemiyor