Turkcell içi AYLIK SINIRSIZ SMS paketi 35 Kontör

Sponsorlu Bağlantılar

passiv€ aggressiv€

Üye
teşekkürLer

arslansem

arslansem

Üye
Vodafone son sms kampanyasıyla ezdi geçti :D

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Konu İçin Teşekkürler!!

dewilasta2

Üye
mcomer Mc lik herkeze verilmez ...!!!

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Süper olmuş sagol türkcell

Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
Kampanya neredeyse bitti sırada bi sms kampanyası varmı_?

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Kampanya neredeyse bitti sırada bi sms kampanyası varmı_?

Arkadaşım kampanya bitmedi, uzatıldı. Forumu takip edersen göreceksin. Bugün yapılan açıklamaya göre kampanya 30 Aralık 2009 tarihine kadar uzatıldı :oke:

Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
Mesajı attıktan sonra görmüşüm kb

piri.reis

piri.reis

Üye
Arkadaşlar Turkcell şebeke içi kullanılabilen sınırsız sms kampanyasının bitiş tarihini 30 haziran olarak açıklamıştı.Ancak kampanyanın 31 Aralık 2009 tarihine kadar uzatıldığı açıklandı.Bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum Kampanyaya aylık ya da haftalık olarak katılmak mümkün.Eğer bir aylık abone olmak istiyorsanız yapmanız gereken AYLIK,haftalık abone olmak istiyorsanız HAFTALIK yazıp 2222'ye göndermek.
NOT:Aylık sms paketi 10.000,Haftalık sms paketi ise 3000 sms ile sınırlıdır.Ayrıca katılımınızı sonlandırmak için IPTAL HAFTALIK ya da IPTAL AYLIK yazıp 2222'e göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.
teşekkürler.

TUĞĞBA

Üye
30 haziran günü paket alsam yine mi 1 aylık kullanma sürem olur?

bLacK !

Üye
ya benim aylık sms paketim vardı.. kontörüm bitti.. parça kontör aLdım, ayLık sms yapmaya çalışıorum bana sürekkLİ "işleminiz şu anda qerçekleştireLimiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyizin" mssjı qeLio.sms yapamıyorum.. iptal edip tekrar yapmayı denedim, tekrar aynı msj qeLdi.. şimdi nasıL yapıcam sms ? yardımcı oLuRmusunuz :/

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
ya benim aylık sms paketim vardı.. kontörüm bitti.. parça kontör aLdım, ayLık sms yapmaya çalışıorum bana sürekkLİ "işleminiz şu anda qerçekleştireLimiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyizin" mssjı qeLio.sms yapamıyorum.. iptal edip tekrar yapmayı denedim, tekrar aynı msj qeLdi.. şimdi nasıL yapıcam sms ? yardımcı oLuRmusunuz :/

Öncelikle güzelim Türkçe'mizi katlettiğin için çok teşekkür ediyorum. Destek içinse Müşteri Hizmetlerini aramanı öneriyorum.

fidan6363

Üye
yha ben yazıyorum aylık yaz 2222 ye gönder aynen böle yapıyorum işleminiz şuanda gerçekleştirilemiyor lütfen daha sonra tekrar deneyin diyorr bilgilendirirseniz sevinirim sevgilir....

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yha ben yazıyorum aylık yaz 2222 ye gönder aynen böle yapıyorum işleminiz şuanda gerçekleştirilemiyor lütfen daha sonra tekrar deneyin diyorr bilgilendirirseniz sevinirim sevgilir....

Eğer ki paket süreniz 1 ayı doldurmamışsa bu uyarıyı alırsınız. Mevcutta paketiniz yoksa, gece 00:00 dan sonraki saatlerde denemenizde fayda var. Yine de aynı hatayı alıyorsanız 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayıp durumu bildiriniz.

LasT EraseR

LasT EraseR

Üye

Büyük Harflerle AYLIK yaz 2222'ye gönder.Eğer Olmassa Müşteri Hizmetlerini Ara

ltfllh

ltfllh

Üye
saol paylaşım için 15 kontore sınırsız nasıl oluyo

börtü böcek

Üye
bilgisayardan sms atamıyorum arkadaşıma yurt dışındayım nasıl olacak bu allah rızası için yardım edin

ALPARS™

ALPARS™

Üye
paylaşım için sağol.

börtü böcek

Üye
bilgisayardan nasıl sms atıldığını kimse bilmiyor mu?