Turkcell içi AYLIK SINIRSIZ SMS paketi 35 Kontör

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Kampüs 3 sms'den sonra bedava idi, 5 yapmışlar bence çok kullanıcı kayıp etmeye başlıyor.

sweety_boy_43

Üye
Kampüs 3 sms'den sonra bedava idi, 5 yapmışlar bence çok kullanıcı kayıp etmeye başlıyor.

hayır 100 kontor yukledıkten sonra 1 ay boyunca 3 smsten sonra bedava.1ayı gecınce 5 smsten sonra bedava olur..
bu kampanya daha bıtmedı
linkten bakabilirsiniz...

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Daha 2gün önce kontor yükledim bugün sms gönderdim 5sms sınırı istedi neden acaba ..!

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
Sen MaxiCep'i takip et kontöre hiç para vermezsin :)
Şuan 750 Kontör bekliyorum.

Aran Kazan kampanyasından 5 Nisanda 500 Kontör gelecek.
Mobiwar'dan 250 Kontör cepte. 7 hattı kaydettim. Hedefim 2000 Kontör.

Dediğim gibi. MaxiCep'i takip eden konuşmaya para vermez ;) Benim ve piri.reis'in yaptığı gibi...

:) doğru diyorsun da ne bilim kazanan var kazanamayan var...maksat muhalefet tüketicinin hakkını korumak :D

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Kampüslüler de alabiliyor mu bu paketlerden? Eğer öyleyse kârlı oldu çünkü 5 kontör fazla verip 7000 mesaj fazla almış olacağız :)

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
Kampüslüler de alabiliyor mu bu paketlerden? Eğer öyleyse kârlı oldu çünkü 5 kontör fazla verip 7000 mesaj fazla almış olacağız :)

şahsen ben bitiremiyodum paketi saÇMalık olmuş bence gundE ORTALama 315 mesaja falan geliyor her mesaja 2 dk ayırdığını duşun 630 DK bu kadar dk yı mesaj atmaya ayıran kişi boş adamdır yani

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
şahsen ben bitiremiyodum paketi saÇMalık olmuş bence gundE ORTALama 315 mesaja falan geliyor her mesaja 2 dk ayırdığını duşun 630 DK bu kadar dk yı mesaj atmaya ayıran kişi boş adamdır yani

Evet zaten orasına ben de katılıyorum.. Benim genelde en son 1000-1500 mesaj kalıyordu ama dokunmuyordum onlara.. Şimdi sırf uyuzluğuna kalan 7000 mesajı boş çekicem son gün..

ilo53

ilo53

Üye
ben bıtıremıyodum ama karlı bence bızbızeler ıcın

s.volkan

s.volkan

Üye
3000 mesajı kimse bitiremiyoırmuşl anlaşılan

Keşke operatörler 1000 sms satmaya başlasa

emin dayı

emin dayı

Üye
işte bu kampanya super oldu benim için ben genelde pek konuşmayı sevmiyom o yüzdende aylık paketi satın aldım ben 3000 smsi 15 günde bitiriyordum yani bana sms dayanmıyordu ama bu 35 konture 10000 sms çok iyi oldu gerçekten:D

elnino757

elnino757

Üye
3000 sms bitiodu bnde bu aylık ii oldu ya saol kardeş :)

sertmusti

sertmusti

Üye
peki kalan smsyi nasıl sorgulucazzzzzzzzzzzzzzz

ferdi9050

ferdi9050

Üye
Bence türkcel kampuse verdigi 3000 sms olayını kapatmak istiyordu, kesin bunda da zarara girmiştir tonla kazanda oldugu gibi. Baksana bu yeni kampanyayı hazirana kadar yapmıs, çok talep olmazsa aralıga uzatırlar talep olursa ya bitirirler yada kontoru artırıp devam ettirirler. olayı genel turkcele getirdiler, genel turkcelde kampanya bitirmek çok basit Olan kampuslere olucak

carnewam21

carnewam21

Üye
turkcellin sayfasına baktım sanırım bu kampanya bitmiş

daha 1 ay oldu çıkalı ama sınırsız sms kampanyası bitmiş sanırımmm

Larock

Larock

Üye
sadece gencturkcell sitesinde kampanya gözüküyo..

ferdi9050

ferdi9050

Üye
Kampanya 29 hazirana kadar devam edicek arkadaslar. Daha bitmedi

BESMİNA

Üye
Ben aylık sınırsız sms yaptım ama gelmedı neden yaa