Faturasız Turkcell HIZ KISITI (1 kbps) Kaldırmak!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MSDarius

MSDarius

Üye
Bir kez cevap yazarsın bu tamamdır ama belli ki fena kuyruk acın olmuş böyle ki, arka arkaya yazmışsın, şu var yazdığında argo bile var, şimdi sana küfür bile etsem zerre bir şey olmaz çünkü kendin kaşınmışsın yazdıklarınla, böyle bir cevap vermeseydin haklı bile olabilirdin ama şimdi haksız konumuna düştün.

Kulaktan dolma bilgini etrafa yayma, senin önce ki söylediğini de denedim hatta senin elinde patlamış ki o aylardır kullandığın, artık işlevsiz halde, sınırsız-sırlı paketi almayı onu yaptım. Ulu orta yazarsan kaldırıyor, yönetim kaldırır başlığı uçurur, konuyu kapatır konusuna gelincede yaptığın paylaşım zaten illegal, açığını dağıtmış oluyorsun, konun incelense kilit vurulur, bana burada ki kuralları anlatma istersen üye olduğum tarihe bakta, eski üye görmüş olursun.

Tl ödemesi yaparım konusuna gelincede 60 küsür tln var, bununla iki simit bile alazsın, onu haftalık telefonda harcarım ben.
60 TL mi , benim günlük TL yükleme senin aylık yüklemendir.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye

Platinium Paketlere Doymuyormusun ? :oha:
Ha Bu Arada @maxirabit Sanada Arkadaş
Yapmış

MSDarius

MSDarius

Üye
Genelde mobil ödeme için kullanıyorum telefonu o yüzden TL yüklerim

pçoo

pçoo

Üye
Sınırsız paketler gelir mi gelmez bilgisi olan var mı?

maxirabit

maxirabit

Üye
Mobil ödeme yapmıyorum ben senin gibi, daha bu gün 70 yükledim. 3 aylığı çıkartsam senden kat ve kat yüksek çıkar. Mobil ödemenle gelip hava mı attın şimdi ? Ben sadece internet için bu hattı kullanıyorum.

Mobil ödeme falan yok, arama yok, sms yok, sadece internet paketine ödediğim miktar bu. Asıl şişe kapağı böyle olur.

MSDarius

MSDarius

Üye
Mobil ödeme yapmıyorum ben senin gibi, daha bu gün 70 yükledim. 3 aylığı çıkartsam senden kat ve kat yüksek çıkar. Mobil ödemenle gelip hava mı attın şimdi ? Ben sadece internet için bu hattı kullanıyorum.

Mobil ödeme falan yok, arama yok, sms yok, sadece internet paketine ödediğim miktar bu. Asıl şişe kapağı böyle olur.
Gencaver e sor bakalım son 3 ay TL yüklemesini ve sonra resim olarak at eğer yüksek çıkarsa o zaman kapağı tam anlamıyla koymuş olursun.
Bu arada 4600 TL oldu
Ve birşey daha ; tabiki sadece mobil ödeme kullanmıyorum, bu sınırsız açığı keşfettiğimden beri internet paketine ihtiyaç duymuyorum gerçi o da doğru

murat.122a

murat.122a

Üye
Gencaver e sor bakalım son 3 ay TL yüklemesini ve sonra resim olarak at eğer yüksek çıkarsa o zaman kapağı tam anlamıyla koymuş olursun.
Bu arada 4600 TL oldu
Ve birşey daha ; tabiki sadece mobil ödeme kullanmıyorum, bu sınırsız açığı keşfettiğimden beri internet paketine ihtiyaç duymuyorum gerçi o da doğru
Açığı bana pm ile gönder

maxirabit

maxirabit

Üye
Bu arada 4600 TL oldu
Sınırsız internet paketi açığını keşfetmiş ya bir bi git gözünü seveyim açıkla işi olan insan ne demeye 40-50 tane farklı paket kullanıpta hız limitini kaldırma peşinde, sen bunu 12-13 yaşında ki çocuklara yedirirsin. Yemezler abisi

murat.122a

murat.122a

Üye
bilen varsa pm ile bana gönderin

mcnpl4

mcnpl4

Üye
O kadar para yükleyen sınırsız internete sahip olur. Neden yüklemiş bilemem de faturalıya geçin rahatlayın bence ve evde internet varsa mobil kullanımını dizginleyin. Önceden ben de tl yükler jer ay gereksiz para harcardım şimdi daha düzenliyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt