Turkcell her yöne mesaj paketleri

Sponsorlu Bağlantılar

darülmendep

darülmendep

Üye
    Konu Sahibi

Faturalı Turkcell aboneleri çok avantajlı fiyatlarla her yöne mesajlaşabiliyorlar. 50 SMS, 100 SMS, 200 SMS ve 1000 SMS’den oluşan her yöne mesaj paketleri ile %92’ye varan avantajlara sahip olabiliyorsunuz. Hazırkart aboneleri haberin en alt kısmında yer alan bağlantıya tıklayarak kendilerine uygun mesaj paketlerini görebilirler.

100 SMS – 11 TL
1000 SMS – 23 TL

Turkcell şebeke içi mesaj paketleri
50 SMS – 7.5 TL
200 SMS – 13.5 TL

Nasıl satın alacağım?
Almak istediğiniz paket için 50, 100, 200 veya 1000 yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. Paket aboneliğiniz, iptal talebine kadar otomatik olarak devam eder. Ekonomik Mesaj Paketi'nizdeki kalan kısa mesaj adedini SMSPAKET yazıp 2222'ye göndererek öğrenebilirsiniz.

Ayrıntılar:

• Paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
  • Paketlerden faturalı bireysel ve kurumsal tüm aboneler yararlanabilir.
  • Kullanılmayan mesajlar bir sonraki aya devretmez.
  • Almış olduğunuz paketteki mesajlar bittiğinde, standart SMS fiyatından ücretlendirilmek üzere kısa mesaj göndermeye devam edebilirsiniz. 1 standart kısa mesaj ücreti tüm vergiler dahil 28 Kr'dur.

Paketimi nasıl iptal edeceğim?
Paketinizi iptal ettirmek için, ABONE boşluk IPTAL boşluk Paket Adını yazmanız ve 2222’ye göndermeniz yeterlidir.
Örnek: ABONE IPTAL SMS50

*Bir teşekkürü çok görmeyin:sn:

• Beğen
Tepkiler: bngssssss

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bunlar ne zamandır var. Yeni değil yani. Ben faturalıya avantaj sağlamadığından dolayı şikayetçiyim. Heryöne 100 mesaj 11 tl olur mu yav. O zaman 300sms 33tl oluyor, ama kontörlüde 300sms 35 kontör yani 8TL gibi bir fiyata. Şimdi bakalım 8 tl nerdeeeee, 33TL nerde. Neden bunlara hala bir düzenleme yapılmıyor anlamış değilim. Illa baskı mı yapmamız lazım.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Hazırkartlılara nerde göremedim

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Faturalı Turkcell liler SmS den uzak durun , kazığa baksanıza ... El yakar bu fiyatlar

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Evet faturalı hatlarla sms çekmemek lazım yoksa fatura biraz kabarık oluyor :)

arslansem

arslansem

Üye
Çok aşırı pahalı :)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Çok bağalılar.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Turkcell faturalıların mesajlaşmasını neden istemiyor anlamış değilim..

niye olcak 30 milyon hazırkatlı var 5 milyon faturalı var aşagı yukarı napsın faturalıyı hazırkekler pardon hazırkartlılar varken

sethaa

sethaa

Üye
Çok pahalılar be.

Vodafone her yöne sınırsız mesaj paketi 18 TL,
kontörlüler için de 3000 mesajı 35 kontöre alabiliyorsun.

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Çok pahalılar be.

Vodafone her yöne sınırsız mesaj paketi 18 TL,
kontörlüler için de 3000 mesajı 35 kontöre alabiliyorsun.

Turkcell'de 35 kontöre 10.000 alıyorsun ama o daha avantajlı..

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Turkcel yiyosa 10000 sms i heryöne yapsında görelim 5000 nede razıyız hatta 2000 de olabilir zaten 10000 sms i bi ayda kim harcıyacak en çok çekeni ikibin üçbin çeker

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Turkcel yiyosa 10000 sms i heryöne yapsında görelim 5000 nede razıyız hatta 2000 de olabilir zaten 10000 sms i bi ayda kim harcıyacak en çok çekeni ikibin üçbin çeker

öyle deme bitiren insanlar tanıyorum :)

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
öyle deme bitiren insanlar tanıyorum :)

mesela ben 2ay önce manitayla sabahlara kadar konuşurduk 1sabah bir baktım tüm kontor bitmiş 10000mesaj bitmiş bi de 21.günde 1ay dolmadan düşünün xD ben olsa 20.000mesajı bile bitiririm xD:bann:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Ama herzamanda bitmezki

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
pahalı olmasının sebebi de 30 milyon kusur hazırkartan kazandığı miktarı faturalilardan da kazanmak istemesi nedeniyledir.biraz baskı görürlerse fazla direteceklerini sanmam bir düzenleme olur diye düşünüyorum kısa zamanda

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
pahalı olmasının sebebi de 30 milyon kusur hazırkartan kazandığı miktarı faturalilardan da kazanmak istemesi nedeniyledir.biraz baskı görürlerse fazla direteceklerini sanmam bir düzenleme olur diye düşünüyorum kısa zamanda

Bence de Faturalı kullanıcıların bi dayatmada bulunması lazım bu mesajlaşma konusunda yoksa çok fatura kabaracak :)