Faturasız turkcell hattımda net bedava giriyor

Sponsorlu Bağlantılar

çaminci

çaminci

Üye
    Konu Sahibi
turkcell hattımda net bedava giriyor
internet ayarlarından turkcell wapı seçtiğimde hiçbir paketim tl falan olmadığı halde nete giriyor :)

heathrow

heathrow

Üye
sen buraya yazdın ya turkcell önlemini alır

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Ilginç :)

• Beğen
Tepkiler: çaminci, Dede ve Nextman
47MaDo47

47MaDo47

Üye
Böyle şeyler bizde niye olmuyor vide kardesim paylasnasaydin daha iyidi kullanip keyfine bak buraya yazarsan ogrenip onlem alip engellenir.

çaminci

çaminci

Üye
    Konu Sahibi
zaten engellenmesini istiyorum

47MaDo47

47MaDo47

Üye
Niyeki

çaminci

çaminci

Üye
    Konu Sahibi
burda aciklarsam ban yerim bosver

eren3546

eren3546

Üye
turkcell de bedava internet var ama kısıtlı sadece operaya izin veriyor systemi tam kullanmadıkdan sonra bi anlamı yok 1gb sınırsız aldım kafam rahat ben ce beleş diye uğraş mayın alın 1gb sınırsız keyfinenize bakın gnc turkcrll liye 19tl

• Beğen
Tepkiler: gskemal226
YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
Aynen bende giriyorum o dedignle.kardesim googleya girior paket yok tl 0 ama girior sadece facebok acmior.yoksa youtube flan acior

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Aveada bedava ama herşey lakin sorunlarıyla bedavayi geçiyor .

YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
Saol caminci turkcell bir sorub cikarirsa derim ben turkcelin kendi ip adresiyle girdim sizin sorununuz diye :)

çaminci

çaminci

Üye
    Konu Sahibi
kapandı la sonunda :D

2463912

Kapalı Hesap
Lan onur ne bulsan hemen gelip burda paylaşıyorsun

• Beğen
Tepkiler: DJ_KAFADAR
heathrow

heathrow

Üye
Avea faturalı hat kullanıyordum. Tarifemde 2 GB internet vardı. Faturasıza geçtim. Kontörlü yani. Faturalı tarifemdeki 2 GB interneti faturasıza aktardılar. Hattıma 2 GB internet tanımladılar yani. Ortada bir hata vardı. Kendi kendimi ihbar ettim. Çünkü bu gerizekalı Avea'nın ne yapacağı belli olmazdı. Sonradan ücreti tahsil etmeye kalkabilirlerdi. İhbar etmem karşılığında bir jest bile yapmadılar.

murat.122a

murat.122a

Üye
seni tebrik ederim en doğrusunu yapmışsın kaçak kullananlar yüzünden hız genelde düşüyor dürüşt insan her zaman kazanır

• Beğen
Tepkiler: çaminci