Turkcell hatlar kaç tl????

Konu, 'Turkcell Genel Bilgiler / Haberler' kısmında Ekremşanti tarafından paylaşıldı. Okunma: 9482 | Cevaplanma: 15

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Turkcell hatlar kaç tl????

2. 5 Tl(20 Kontörlü) yüklü hatlar 23 Tl
    20 Tl(100 Kontörlü) yüklü hatlar 33 Tl

3. Pahaliymis ya ne yapmislar ole

4. cok pahalı oldu hatlar :nono:

5. Ben 1 Ay Önce Aldım 20 Tl Ama Sen Fazla Buluyorsan Büyük Bİr Şehirde Oturuyorsan 2. El Hatlar Var Görmüşündür 3-5 Tl Tezgaha Koyarlar Sorun Çıkcanı Sanmıyorum Al Bir Tane :kop:

6. 5 tl lik hat 20 tl
    20 tl lik hat 33 tl

7. yav ben 1 tane hat alcam bayisini istemedim one öyle bea :nono:

8. fiyatları öyle arkadaşım

9. Eskiden hatlar pahalıydı Kontör ucuzdu şimdi ikiside aynı fiyatda...Keşke eskisi gibi hatlar 20 tl olsa Kontörler 10 tl olsa(100 kontörlük) :ehe

10. şu turkcell'e iyice uyuz olmaya başladım:@
    1 dandik hat 13tli mi şimdi(KAZIK DÜNYASINA GİRİŞ İÇİN BİDE 13 TL VERCEZ:d::d::ah
    HATTIN BEDAVA BİLE OLMASI LAZIM:D,,ABONE OLANLAR KONTÖR ALIYORLAR ZATEN:oke:

11. bencede bedava dagitmali turkcell

12. tamam arkadaşım:D

13. 25'liklerden alabilirsin

14. Arkadaşlar elimde 532.204 64 6_ nolu hat mevcut.htiyaç fazlası diyebilirim.532 Lİ hat meraklılarına duyrulur.

15. arkadaşlar serbest piyasa koşullarından dolayı hat fiyatları piyasada değişiklik göstermektedir net bir fiyat verilmesi mümkün değildir çünkü başka yerde daha ucuza bulman muhtemeldir.

16. 532li hat meraklıları:kop::kop::kop:(insanları özendirmek için her yolu deniyo,çok zekisin bu arada) :d:
    bundan sonra yeni hobim 532li hat koleksiyonu yapmak:ehe
    daha ucuz dediğin de 5okRş ya da 1tl:D ama biz 13 tl lik zamdan bahsediy0ruz:ah

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. turkcell hat kaç tl

,
  2. hat kaç tl

,
  3. turkcell hatlar kaç tl

,
  4. turkcell hat ne kadar,
  5. turkcell hat kaç lira,