Turkcell Günün Fırsatı Kampanya Tarihcesi

Sponsorlu Bağlantılar

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
arkadaşım şifre ve doğrulama alanı geldiğinde numaranı başında sıfır yazmadan tekrar gir oraya. Sorun çözülecektir.

oflum recebim sağolasn kardeşim
oldu walla. müşteri hizmetlerini aradım. kadın gelmiş bana dio 1 saat sonra şifrenizi kontrol edin bir daha girin dio. turkcell bile bilmio ne diyim daha. :) sağol kardeşim allah razı olsun. ne zamandır akrabalarımı arayamıodum. bunla iyi bir fırsat oldu. ne diyim sayende problemim halloldu. :):):):)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
oflum recebim sağolasn kardeşim
oldu walla. müşteri hizmetlerini aradım. kadın gelmiş bana dio 1 saat sonra şifrenizi kontrol edin bir daha girin dio. turkcell bile bilmio ne diyim daha. :) sağol kardeşim allah razı olsun. ne zamandır akrabalarımı arayamıodum. bunla iyi bir fırsat oldu. ne diyim sayende problemim halloldu. :):):):)

biz burda bunun için varız. Yardımcı olabildiysem ne güzel.

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
bugünkü kampanya da kampanya hani sevgili arkadaşlar. konuş konuş bitmedi valla :D
hele bir de 10 kntr karşılığı olunca daha ayrı güzel oluo :D

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Kayıt olan ilk 2009 gnctrkcll'li 20 kontöre hafta sonu tüm turkcell'liler ile 16 saat bedava konuşuyor. Katılmak için tıkla.

ysr86

ysr86

Üye
bunun neden açıklaması yok. hala dünkü kampanya detayları var?

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Genelde izdiham yaşanmasın diye açıklamayı geç yapıyorlar. Açıklama yapıldığı anda burda ve sms ile bilgi verilecektir. Saygılarımla..

--------------- Ekleme ---------------

Hafta sonu kullanım 16 saat ile sınırlıdır.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Dün kü kampanya çok tatlıydı ..dün k0ptm wallahii.. 572kontor u turkcell e iade ettiq

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
ya bnce bugünkü kampanya biraz tat verdi. zaten 10 kntr karşılığı 8 saat aldık sağı solu aradık. şimdi de haftasonu 16 saat weriolar. bari dün başka kampanya olsaydı da bugün bu kampanyayı verselerdi daha güzel olurdu. bnce sevgilisi olanlar için iyi bir fırsat ama bn yapmıcam çünkü aramadığım kimse kalmadı.

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
2gündür saçmaladılar bakalım hafta başında ne olacak...

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
2gündür saçmaladılar bakalım hafta başında ne olacak...

neden öyle diyorsun kardeş bence güzel kampanyalar ve bu hafta cuma kampanyalar bitiyor iii değerlendirin derim..

--------------- Ekleme ---------------

buqun kü kampanya n zaman hattalara yüklenir acaba

arşiment

arşiment

Üye
kampanyaya katılmak için ne yapıyoruz

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Günün fırsatı..

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Günün fırsatı ilk 2009 gnctrkcll'liye 5 kontör karşılığında bugün boyunca 8 saat hediye. Katılmak için tıkla

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Bunlarda başka birşey bulmadılar hea

esrarli_38

Üye
başladımı yoksa bittimi anlayamadım

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
başladımı yoksa bittimi anlayamadım

malesef bitti. Saat 09:00 da başlamıştı Zaten normalde günlük bir insan 5 kontör konuşuyor. Turkcell 5 kontore 8 saat verince herkes daldı tabi.

esrarli_38

Üye
tüh bee kaçırdık neyse sağlık olsun sağol kardeş

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Bu turkcell aynı kampanyaları koymaya devam ediyor.. iyi kampanyalarda , biraz farklı birşey yokmu yahu .. !

arslansem

arslansem

Üye
Vay be 10 numara kampanya yapmışlar bugün için :)
ama bitmiş..