Turkcell global bilgi çalışanları evden hizmet verecek

Konu, 'Turkcell Genel Bilgiler / Haberler' kısmında Karahasan tarafından paylaşıldı. Okunma: 5487 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Turkcell global bilgi çalışanları evden hizmet verecek

  Çağrı merkezlerinde evden hizmet dönemi başladı

  TURKCELL GLOBAL BİLGİ ÇALIŞANLARI EVDEN HİZMET VERECEK

  Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektörüne kazandırdığı yeni sistem ile satış operasyonlarının bir bölümünü, evden çalışan müşteri temsilcileri ile yürütecek.

  Yaptığı pilot çalışmalar sonucunda, evden çalışan müşteri temsilcilerinin verimliliklerinin arttığını tespit eden Turkcell Global Bilgi, satış operasyonlarının evden gerçekleştirilmesini sağlayan bir altyapı kurdu. Esnek çağrı merkezi yönetimi için önemli bir fırsat sunan uygulama; çalışma ortamına bağlılığı kaldırarak, klasik çağrı merkezi uygulamalarına göre yüzde 20- 30 arasında tasarruf sağlıyor ve satış başına maliyeti düşürüyor.

  Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Dünyada 50 binin üzerinde evden çalışan müşteri temsilcisi bulunuyor. Bu sayının 2012 yılında 90 bine ulaşması bekleniyor. Dünyadaki büyük ölçekli çağrı merkezi firmaları evden çalışan müşteri temsilcilerini her geçen gün artan oranda kullanıyor. Özellikle Kuzey Amerika’da bu konuda önemli bir pazar oluştu” dedi.

  Çağrı merkezi sektöründe bir ilk

  Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan, Türkiye’de de engelli müşteri temsilcilerinin, evlerinden hizmet vermelerini sağladıklarını hatırlatarak, bu sistemi Türkiye’de ilk defa satış operasyonlarında uygulayarak İzmir’de toplam 12 kişilik bir ekiple çalışmaya başlandığını ve alınacak iş sonuçları doğrultusunda ekibin diğer şehirleri de içine alacak şekilde genişletilmesinin planlandığını söyledi.

  Yeni iş yapış modeliyle birlikte, klasik çağrı merkezi yönetim modellerinden farklı bir modele ihtiyaç duyan Turkcell Global Bilgi, bu çerçevede işe alım, yönetim, koçluk, eğitim ve performans değerlendirme sistemlerini de yeniledi.
  [​IMG]

  [​IMG]  Yazan: Karahasan
 2. oh ne ala :)

 3. çok güzel bir hareket, ev hanımlarına ve ayrıca evlere ek gelir sağlar tebrikler turkcell :oke:

 4. Evet gerçekten de ev hanımları için iyi. Ama sadece hanımlar olmamalı:-) Haber için teşekkürler karahasan kardeşim

 5. rica sağol kardeşim

Turkcell global bilgi çalışanları evden hizmet verecek konusuna benzer içerikler

 1. Turkcell Çalışanları Birbirine Girdi ( Turkcell Genel Bilgiler / Haberler )

  Bugün akşam saat 7'de Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Sorunum aslında pek karmaşık değildi. İlk arayışımda bir bayan çıktı. Sorunumu güzel bir biçimde anlattım. Sorunum şuydu: Nokia 6300 telefonumdan 100 MB internet kazanmış ve bunu...
 2. Turkcell çalışanları mesajlarımızı görebilir mi ? ( Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

  Evet arkadaşlar soru gayet net.bir bayi çalışanı utanmadan arkadaşıma mesaj atmıştı. Bunu yapacak yüzsüzlükte insanlar neden mesajlarını okumaya kalkmasın. Ve burası Türkiye, bunu engelleyen yasalar ne kadar kapsamlıdır, varsa da ihlalinde ne...
 3. Gelin bilgi vereceğim ( Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

  Bilgi: Konunun adını yazarken herhangi bir kelime girdiğinizde, sistem otomatik olarak benzer konuları arayacak. Bu özellik, daha önce size aynı yada benzer konunun açılıp açılmadığı konusunda yardım edecektir.
 4. Eski Nokia Çalışanları Meego ya Hayat Verecek ( Cep Telefonları Genel )

  Nokia’nın Windows Phone platformuna geçerek MeeGo’dan vazgeçme tercihinde yanlış yaptığını düşünen teknoloji severlere müjdeli haber eski Nokia çalışanlarından geldi. Aralarında N9’un geliştirme takımında yer alan yöneticiler ve üst düzey...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12 Şubat 2016 Cuma - 7:39:20