!!!Turkcell Fırsatları:Her Yöne 500 SMS Sadece 50 Kontör Tıkla Katıl!!!

Konu, 'Turkcell Genel Bilgiler / Haberler' kısmında paradox1026 tarafından paylaşıldı. Okunma: 27339 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. !!!Turkcell Fırsatları:Her Yöne 500 SMS Sadece 50 Kontör Tıkla Katıl!!!

Turkcell Fırsatları Sürüyor!
    500 yaz 7474 e yolla 13 Nisan!a kadar Her Yöne Tam 500 Sms Kazan
    KAYNAK:gnctrkcll web sitesidir.

Yazan: paradox1026
  2. çok süper atık yaz geliyor seyredin kampanya üstüne kampanyayı ne yapacaklarını sasıracaklar yine biz karlı olacagız vodafonun geyikleri yollda bakalım o ne turkcel nar yeiştiriyo avea oh be oh be oda yapacak bişi :)

3. kazandıgınız smsler 13 nısanda sılınır:@:@diyo

4. çok saolun:)

!!!Turkcell Fırsatları:Her Yöne 500 SMS Sadece 50 Kontör Tıkla Katıl!!! konusuna benzer içerikler

1. Turkcell arkadaşını öner kampanyası. Her yöne 500 sms bedava ( 2 Şubat 2008 | Turkcell Genel Bilgiler / Haberler )

Turkcell benzersiz yeni bir kampanya başlattı. 2 Mayıs tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında 3 aylık aktif kullanım süresini doldurup arama yapamayan bir Turkcell abonesini önererek her yöne kullanabileceğiniz 500 SMS kazanabilirsiniz....
  2. her yöne haftada 500 sms ( 6 Şubat 2009 | Turkcell Genel Bilgiler / Haberler )

arkadaşlar http://smsgonder.org/ bu siteye bedava üye oluyoruz ve haftada her yöne atabileceğimiz 500 sms gönderiyoruz
  3. Her yöne 500 sms sorunu ( 19 Ocak 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaslar ben her yöne 500 sms paketine uye oldum ve bir ay kullandim suan hattımda tl yok ve 3-4 gun oncesine kadar paketi iptal etmiştim ama şimdi bana vodafondan sms geldi ve paketiniz bitmiştir yenilenince kısa msj olarak...
  4. Turkcell Kamululara Her Yöne 1000 SMS paketi sadece 5 TL ( 4 Haziran 2011 | Turkcell Kampanyalar / Tarifeler )

Turkcell KAMU tarifelerinden birini kullanıyorsanız HER YÖNE 1000 SMS sadece 5 TL. Kamu 1000 SMS'i hemen almak için Kamu SMS yazıp 2222'ye göndermeniz yeterlidir. İptal etmek için IPTAL KAMU SMS yazıp 2222'ye göndermeniz gerekmektedir....
  5. iptal edemiyorum..!!! Her yöne 500 sms paketi ( 12 Haziran 2013 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Ben Her yöne 500 sms paketini yaptım ve şimdi ne zaman tl yüklesem otomatikmen o paket devreye giriyor.Nasıl iptal edebilirim ? birkac sey denedim ama olmadı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 21:10:29