!!!Turkcell Fırsatları:Her Yöne 500 SMS Sadece 50 Kontör Tıkla Katıl!!!

Konu, 'Turkcell Genel Bilgiler / Haberler' kısmında paradox1026 tarafından paylaşıldı. Okunma: 27327 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. !!!Turkcell Fırsatları:Her Yöne 500 SMS Sadece 50 Kontör Tıkla Katıl!!!

Turkcell Fırsatları Sürüyor!
    500 yaz 7474 e yolla 13 Nisan!a kadar Her Yöne Tam 500 Sms Kazan
    KAYNAK:gnctrkcll web sitesidir.

Yazan: paradox1026
  2. çok süper atık yaz geliyor seyredin kampanya üstüne kampanyayı ne yapacaklarını sasıracaklar yine biz karlı olacagız vodafonun geyikleri yollda bakalım o ne turkcel nar yeiştiriyo avea oh be oh be oda yapacak bişi :)

3. kazandıgınız smsler 13 nısanda sılınır:@:@diyo

4. çok saolun:)

!!!Turkcell Fırsatları:Her Yöne 500 SMS Sadece 50 Kontör Tıkla Katıl!!! konusuna benzer içerikler

1. Turkcell arkadaşını öner kampanyası. Her yöne 500 sms bedava

Turkcell benzersiz yeni bir kampanya başlattı. 2 Mayıs tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında 3 aylık aktif kullanım süresini doldurup arama yapamayan bir Turkcell abonesini önererek her yöne kullanabileceğiniz 500 SMS kazanabilirsiniz....
  2. her yöne haftada 500 sms

arkadaşlar http://smsgonder.org/ bu siteye bedava üye oluyoruz ve haftada her yöne atabileceğimiz 500 sms gönderiyoruz
  3. Her yöne 500 sms sorunu

Arkadaslar ben her yöne 500 sms paketine uye oldum ve bir ay kullandim suan hattımda tl yok ve 3-4 gun oncesine kadar paketi iptal etmiştim ama şimdi bana vodafondan sms geldi ve paketiniz bitmiştir yenilenince kısa msj olarak...
  4. Turkcell Kamululara Her Yöne 1000 SMS paketi sadece 5 TL

Turkcell KAMU tarifelerinden birini kullanıyorsanız HER YÖNE 1000 SMS sadece 5 TL. Kamu 1000 SMS'i hemen almak için Kamu SMS yazıp 2222'ye göndermeniz yeterlidir. İptal etmek için IPTAL KAMU SMS yazıp 2222'ye göndermeniz gerekmektedir....
  5. iptal edemiyorum..!!! Her yöne 500 sms paketi

Ben Her yöne 500 sms paketini yaptım ve şimdi ne zaman tl yüklesem otomatikmen o paket devreye giriyor.Nasıl iptal edebilirim ? birkac sey denedim ama olmadı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 23:03:45