turkcell faturasız mesaj dökümanı nerden alabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
turkcell faturasız mesaj dökümanı nerden alabilirim?
evet soru gayet açık. kız arkadaşımın kimle mesajlaştığını görmek istiyorum. turkcell online işlemler şifresi var elimde. ama kimle konuştuğunu değil ne konuştuğunu bakıcam. lütfen saçma sapan cevaplarda yazmayın bilen varsa lütfen cevaplasın.

maxirabit

maxirabit

Üye
Siz onu öğrenemezsiniz iyi günler.
Bir de zaten o kadar güveniniz yoksa,''sevgilim'' demeniz bile hoş olmaz.

plusnettr

plusnettr

Üye
Başkasının adına işlem yapamazsınız.
Ayrıca sizin durumunuz karşılıklı güven meselesi yukarıdaki mesaj sahibi arkadaşa katılıyorum.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
evet soru gayet açık. kız arkadaşımın kimle mesajlaştığını görmek istiyorum. turkcell online işlemler şifresi var elimde. ama kimle konuştuğunu değil ne konuştuğunu bakıcam. lütfen saçma sapan cevaplarda yazmayın bilen varsa lütfen cevaplasın.

Istegin yasal degildir. Ayrica sifresinin sende olmasi istedigin islemi yapma hakkini vermez. Sifresini kendi vermis dahi olsa size verilis amaci disinda kullaniminiz dahi suctur! Kaldi ki istediginiz turde bilgi gerekli goruldugu taktirde sadece savcilik kanaliyla alinabilmektedir. Sacma sapan yorum yapmayin diyecegine sacma sapan isteklerde bulunmasaniz daha makbule olur. Forum sayfamizin bu bolumunde en sevmedigim istek bunlar. Guvenmiyorsan ayril yada git direk olarak sor. Sevgiliniz dahi olsa kimsenin ozel hayatina karisamazsiniz. Kurnazligin anlami yok. Suan mobil baglandigim icin mudahele edemedim fakat en kisa surede konu kilitkenecektir.

Üst Alt