Turkcell Faturalı hat tarifelerinde fiyat değişikliği (güncel)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Faturalı hat tarifelerinde fiyat değişikliği (güncel)
Faturalı hat tarifeleri ücretlerinde bugünden itibaren geçerli olmak üzere değişiklik yapılmıştır.

Ekli dosyalar

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
ne gibi değişiklikler acaba?

acati

acati

Üye
Faturalı hat tarifeleri ücretlerinde bugünden itibaren geçerli olmak üzere değişiklik yapılmıştır.

Avea da değişiklik yok? Herkesi Tcell i zannediyorsunuz galiba? Konu başlığına "Turkcell'de " ibaresini eklerseniz bizi boşa meşgul etmemiş olursunuz...:sopa:

XaRFaX

XaRFaX

Üye
Avea da değişiklik yok? Herkesi Tcell i zannediyorsunuz galiba? Konu başlığına "Turkcell'de " ibaresini eklerseniz bizi boşa meşgul etmemiş olursunuz...:sopa:
konu başlığı zaten turkcell.kimse kimseyi meşgul etmiş olmadı yani...

ismail_23

Üye
Burası zaten Turkcell bölümü tekrar yazmaya gerek yok.Bu arada Turkcell en pahalı olmaya devam ediyor tamam kalitelisin ama birazda fiyatlar uygun olsa

XaRFaX

XaRFaX

Üye
kampanya ve tarifeleri düzenli takip etmek gerekiyor aslında.yoksa turkcell pahalı dye bişi yok bence.kendine uygun tarifeyi seçeceksin.yoksa affetmez kazıklarlar :)

acati

acati

Üye
Burası zaten Turkcell bölümü tekrar yazmaya gerek yok.Bu arada Turkcell en pahalı olmaya devam ediyor tamam kalitelisin ama birazda fiyatlar uygun olsa

Bak böyle herkes yazmasın. Kısa bi yol söyleyim size: asın gitsin beni. walla..:@

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar nedir bu gerginlik burası turkcell bölümü olduğu için tekrar turkcell tabi istiyorsanız turkcell de yazarım başlığa ;)

paradox1026

paradox1026

Üye
millet indirim yapar bunlar zam yapıyor sabır!

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Beni etkilemedi. Zaten bedava konuşuyorum. Bedavaya zam yapsınlar :ehe
son 1 seneden beri turkcelle toplam 5tl konuşma parası vermişimdir. Benim kadar da kimse konuşamaz, bir keresinde aylık 90 saat konuşmuştum. Böyle kazık ise herkes böyle olsun :)

osnakli

osnakli

Üye
4-5 tane turkcell hazırkartımla geçinip gidiyoruz...turkcell'in kazık oldugunu söyleyenlere sadece gülüyorum.7 aydır bu siteyi takip ederim ve turkcell'DE BEDAVA KONUŞURUM.Kampanyaları takip ettiğinizde göreceksiniz benim ne demek istediğimi

blueboytr

Üye
yakında kontöre de zam gelir. onu haber veriyor turkcell :D

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
En büyük korkum o zaten.Düz 20 lira yapalım derler 19.00 lira şuan

george323

Üye
Arkadaşlara katılıyorum konuşma özetlerinize göre kendinize göre uygun bir tarife seçerseniz uygun bir şekilde konuşabilirsiniz ayrıca faturalı hat kullanıcıları örnek veriyorum alo 120 paketi kullanıyosanız 120 dk yı aşmamaya gayret gösterin aksi takdirde yaklaşık konuşma paketinizin ücretlendirme periyoduna nazaran 3.5 4 katı ücret ödersiniz 49 ykr yani turkcellilerler ucuza görüşüyorum sanmayın ayrıca kontörlü hatlardada diğer operatörlerle kıyaslarsarsak evet belki daha pahalı konuşturuyo olabilir ama kişiye nazaran en çok kampanya çıkaran turkcell bunuda unutmayın

XaRFaX

XaRFaX

Üye
sık sık operatörlerin internet sitelerine girip bakın bence.tarifeleeri ve kampanyaları takip edin.mesela en kötü ihtimalle konuşma paketlerinden birine abone olun.yoksa ben konuşayım ne yazarsa o gelsin fatura dersen ondan sonra böyle ağlarsın forumlarda yok şöyle pahalı böyle pahalı diye :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt