Turkcell Faturalı Hat kullananların dikkatine

Konu, 'Turkcell Genel Bilgiler / Haberler' kısmında hiaxiseyhtan tarafından paylaşıldı. Okunma: 8719 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Turkcell Faturalı Hat kullananların dikkatine

Turkcell faturali hatlar icin cep telefonunuzun ekranina *188*1# tuşlayarak “Kullandıkça Kazan” programından *177*2#'yi tuşlayarak “Dakika Bizden” programından Yararlanıcak.. Eger bu Talepte Bulunmazsak iptal oluyor arkadaşlar

Yazan: hiaxiseyhtan
  2. Habr için teşekkürler :spr

3. haber için saol

4. Tşk ediyorum:D

5. 2 faturalı hattım var denedim olmuyor.

6. Servis tanıtım numaralarından hangi servisleri kullanabileceğinizi görebilirsiniz.

infoCell ile ücretsiz olarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler aşağıda verilmiştir.

Hazır Kart abonelerimizin kullanabilecekleri servisler:
    Hazır Kart Servis Tanıtım Numarası Sorgulama:
    *166*0#
    Hazır Kart Tarife Bilgisi Sorgulama:
    *166*1#
    Hattınızı AvansKontör'e Açmak İçin:
    *166*4#
    Hattınızı AvansKontör'e Kapatmak İçin:
    *166*3#
    Turkcell Faturalı hat abonelerimizin kullanabilecekleri servisler:
    Turkcell Servis Tanıtım Numarası Sorgulama:
    *177*0#
    Turkcell Tarife Bilgisi Sorgulama:
    *177*1#
    Turkcell DakikaBizden Hediye Dakika Sorgulama:
    *177*2#
    Turkcell Güncel Fatura Tutarı Bilgisi Sorgulama *Ücretli:
    *177*3#
    * Servis ücreti her sorgulama için 2 kısa mesajdır.
    Turkcell Ödenmemiş Fatura Bilgisi Sorgulama*Ücretli:
    *177*4#
    * Servis ücreti her sorgulama için 2 kısa mesajdır.
    Turkcell Ödenmiş Fatura Bilgisi Sorgulama:
    *177*5#
    Turkcell kurumsal faturalı hat abonelerimizin kullanabilecekleri servisler:
    Turkcell Kullandıkça Kazan Hediye Dakika Sorgulama:
    *188*1#
    Turkcell Kullandıkça Kazan Toplam Hediye Dakika Sorgulama:
    *188*2#

Turkcell Faturalı Hat kullananların dikkatine konusuna benzer içerikler

1. Turkcell Faturalı Hat kampanyası... ( 21 Mayıs 2008 | Turkcell Genel Bilgiler / Haberler )

Arkadaşlar bugün bursadaki 2 Turkcell abone merkezinde de gördüm Faturalı (532-533-530) olan hatlar Aylık 1.5 ytl sabit ücretle mukabil olmak üzere Bu kampanyayı 3 ay uygulayacağını açıkladı Turkcell. Ve ekstra Kesinlikle bir ücret yok....
  2. Türkcell Faturalı Hat Kullananların DİKKATİNE !.. ( 27 Nisan 2009 | Turkcell Genel Bilgiler / Haberler )

Arkadaşlar bana gelen bu ayki faturada aylık 100 mb internet paketim var ve devamlı Türkcell Online İşlemlerden kalan mb tımı kontrol ediyorum ayrıyetten mesaj olarak KALAN MB yazıp 2260 'a gönderiyorum ancak sistem 12 veya 24 saatte güncelleme...
  3. Turkcell internet kullanan faturalıların dikkatine! Mutlaka okuyun madur olmayın ( 14 Ekim 2009 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar turkcell in bu ay içinde sisteminde büyük bir sorun varmış.bazı şahıslarda bende dahil paketi olsa bile ücretlendirme yapılmış.bana da yüksek bir fatura geldi.müşteri hiz. Aradım ve hallettim.hatta diğer numaramda bile iptal ettirmiş...
  4. Turkcell faturalı hat kullanan arkadaşlar; ( 13 Haziran 2011 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

İyi akşamlar,iyi forumlar.Hazır kart kullanıyorum,turkcell de bir kampanyadan yararlanmak istiyorum.Bunun için faturalı hat kullanmam gerekiyormuş.Telefon ile pek konuşan birisi değilim,aylık fatura ortalama ne kadar gelir?Yani şöyle...
  5. Turkcell Faturalı Hat Kampanya ( 6 Ekim 2011 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Merhaba arkadaşlar faturalı hatta geçmeyi düşünüyorum bildiğiniz SMS paketi yapabileceğim faturalı hat tarifesi var mı?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 12:30:08