Turkcell Faturalı Hat kampanyası...

Konu, 'Turkcell Genel Bilgiler / Haberler' kısmında macline tarafından paylaşıldı. Okunma: 44178 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Turkcell Faturalı Hat kampanyası...

Arkadaşlar bugün bursadaki 2 Turkcell abone merkezinde de gördüm Faturalı (532-533-530) olan hatlar Aylık 1.5 ytl sabit ücretle mukabil olmak üzere Bu kampanyayı 3 ay uygulayacağını açıkladı Turkcell. Ve ekstra Kesinlikle bir ücret yok.

Kampanya Bunlarlada sınırlı değil. En büyük özelliği ise Bu hatları aldığınızda İster diğer GSM operatörleri olsun , İster sabit hatlar olsun ister kendi şebekeniz dahili oLsun nereyi arasanız arayın Konuşmanızın 1 dakikası Sadece 20 ykr. Hat için kesinlikle en ufak bir ücret ödemesi yok.(ÜCRETSİZ)

Bu hatlardan herkes alabiliyor mu ?

Şayet sağlık karneniz varsa yada sigortalıysanız Yada üzerinize ait daha önceden ödenmiş bir faturanız ekstreniz varsa Yada kredi kartınız varsa Bu hatlardan alma hakkına sahipsiniz.

Yoksa Değilsiniz !

Bu hatları ne kadar süre daha verecekler diye sorarsanız Son gün 25.05.2008

BiLGiNiZe...

--------------- Ekleme ---------------

Aldım ve şu anda memnunum ;) 3 ay boyuncada bu memnuniyetimin süreceğine eminim :)

Yazan: macline
  2. tesekkürler

3. Macline GSM haberlerinede damlamışsın... Saol kardeşim :spr

4. saoll bilgi için... ;)

5. Rica ederim. Bunlar bizlere sunulan nimetler. Neden elimizin tersiyle itelim ki :oke:

Bu arada eywallah Toprağım.

6. walla ne iyi olur keşke alsak bi hat hem eski hat diye bi namımız olur

7. 3ay sonra allah büyüktür :D

8. :D bu konuyu açtıştım diye hatırlıyorum:D

9. bilgi için saol

10. teşşekürler

11. Arkadaşlar Çok özür diliyorum... Yanlış bilgi verdiğim için !!!

Kampanya 3 değil 6 Ay imiş Bugün abone merkezine Danışarak aldım bu bilgiyi...:oke:

Yani BoL BoL Konuşabilirsiniz... Şimdiden Allah muhabbetinizi Arttırsın ;)

Turkcell Faturalı Hat kampanyası... konusuna benzer içerikler

1. TURKCELL Faturalı Hatlar İçin BizBize %50 İndirim Kampanyası ( 15 Şubat 2010 | Turkcell Kampanyalar / Tarifeler )

TURKCELL Faturalı Hatlar İçin BizBize %50 İndirim Kampanyası Faydalanmakta olduğunuz BizBize Tarifesinde artık tam %50 İndirimli konuşabilirsiniz! BizBize %50 İndirim Kampanyasına katılmak için hiçbir katılım ücreti ödemenize veya ek koşul...
  2. Turkcell Faturalı Hat Tarifeleri ( 20 Nisan 2010 | Turkcell Kampanyalar / Tarifeler )

Bizbize Kamu Heryöne 750 Artık 2-3 telefon taşımaya son, evde ve cepte tek hat Turkcell çünkü sadece Turkcell BizBize Kamu her yeri aramaya yeter! Üstelik numarasını taşıyarak Turkcell'e geçen 5 yakınınızı da referans olarak Kamu tarifesine...
  3. Turkcell Faturalı Hat Kampanya ( 6 Ekim 2011 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Merhaba arkadaşlar faturalı hatta geçmeyi düşünüyorum bildiğiniz SMS paketi yapabileceğim faturalı hat tarifesi var mı?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 7:29:02