Turkcell Faturalı Hat kampanyası...

Konu, 'Turkcell Genel Bilgiler / Haberler' kısmında macline tarafından paylaşıldı. Okunma: 44033 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar bugün bursadaki 2 Turkcell abone merkezinde de gördüm Faturalı (532-533-530) olan hatlar Aylık 1.5 ytl sabit ücretle mukabil olmak üzere Bu kampanyayı 3 ay uygulayacağını açıkladı Turkcell. Ve ekstra Kesinlikle bir ücret yok.

Kampanya Bunlarlada sınırlı değil. En büyük özelliği ise Bu hatları aldığınızda İster diğer GSM operatörleri olsun , İster sabit hatlar olsun ister kendi şebekeniz dahili oLsun nereyi arasanız arayın Konuşmanızın 1 dakikası Sadece 20 ykr. Hat için kesinlikle en ufak bir ücret ödemesi yok.(ÜCRETSİZ)

Bu hatlardan herkes alabiliyor mu ?

Şayet sağlık karneniz varsa yada sigortalıysanız Yada üzerinize ait daha önceden ödenmiş bir faturanız ekstreniz varsa Yada kredi kartınız varsa Bu hatlardan alma hakkına sahipsiniz.

Yoksa Değilsiniz !

Bu hatları ne kadar süre daha verecekler diye sorarsanız Son gün 25.05.2008

BiLGiNiZe...

--------------- Ekleme ---------------

Aldım ve şu anda memnunum ;) 3 ay boyuncada bu memnuniyetimin süreceğine eminim :)

2. tesekkürler

3. Macline GSM haberlerinede damlamışsın... Saol kardeşim :spr

4. saoll bilgi için... ;)

5. Rica ederim. Bunlar bizlere sunulan nimetler. Neden elimizin tersiyle itelim ki :oke:

Bu arada eywallah Toprağım.

6. walla ne iyi olur keşke alsak bi hat hem eski hat diye bi namımız olur

7. 3ay sonra allah büyüktür :D

8. :D bu konuyu açtıştım diye hatırlıyorum:D

9. bilgi için saol

10. teşşekürler

11. Arkadaşlar Çok özür diliyorum... Yanlış bilgi verdiğim için !!!

Kampanya 3 değil 6 Ay imiş Bugün abone merkezine Danışarak aldım bu bilgiyi...:oke:

Yani BoL BoL Konuşabilirsiniz... Şimdiden Allah muhabbetinizi Arttırsın ;)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.