Turkcell Faturalı Hat Dökümanı Çıkartılır mı?

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında clan537 tarafından paylaşıldı. Okunma: 115725 | Cevaplanma: 21

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Turkcell Faturalı Hat Dökümanı Çıkartılır mı?

Mesajın içeriğini alamazsın. Ancak saat ve tarih dökümünü alabilirsin.

Yazan: LAZOFLU
  2. bişey srucam münkünse faturalı hatla msj atıldı ve daha snra bunun dökümanı alındı ama icerik güzükmyo bunun ögrebilirligi varmı ??

Turkcell Faturalı Hat Dökümanı Çıkartılır mı? konusuna benzer içerikler

1. Turkcell Faturalı Hat kampanyası... ( 21 Mayıs 2008 | Turkcell Genel Bilgiler / Haberler )

Arkadaşlar bugün bursadaki 2 Turkcell abone merkezinde de gördüm Faturalı (532-533-530) olan hatlar Aylık 1.5 ytl sabit ücretle mukabil olmak üzere Bu kampanyayı 3 ay uygulayacağını açıkladı Turkcell. Ve ekstra Kesinlikle bir ücret yok....
  2. Yeni turkcell faturalı hat aldım tavsiye edeceğinizkampanlayar var mı? ( 30 Aralık 2009 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Yeni turkcell faturalı aldım şuanda yararlanabileceğim sizin önerdiğiniz kampanyalar hangileri? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Turkcell Faturalı Hat Tarifeleri ( 20 Nisan 2010 | Turkcell Kampanyalar / Tarifeler )

Bizbize Kamu Heryöne 750 Artık 2-3 telefon taşımaya son, evde ve cepte tek hat Turkcell çünkü sadece Turkcell BizBize Kamu her yeri aramaya yeter! Üstelik numarasını taşıyarak Turkcell'e geçen 5 yakınınızı da referans olarak Kamu tarifesine...
  4. Turkcell Faturasız Hat Dökümanı ??????? ( 11 Haziran 2011 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Merhaba arkadaşlar. Ben Turkcell'in internet sitesinden Web şifresini bildiğim bir hattın hangi numarayla arama yapıp mesajlaştığına bakabiliyor muyum? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  5. Turkcell Faturalı Hat Kampanya ( 6 Ekim 2011 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Merhaba arkadaşlar faturalı hatta geçmeyi düşünüyorum bildiğiniz SMS paketi yapabileceğim faturalı hat tarifesi var mı?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 16:07:45