Turkcell En ucuz Sınırsız Internet ?

Sponsorlu Bağlantılar

ugurarici1

ugurarici1

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell En ucuz Sınırsız Internet ?
Arkadaşlar turkcellde en ucuz sınırsız internet paketi nedir???

ilo53

ilo53

Üye
25tl sinirsiz 1gb başkada yok bide hiç internet kullanmiyorsan 50mb aşimsiz paket var oda ilk ay ücretsiz ikinci ay 3tl

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
19 tl gencturkcell BEN YAPTIM paketi var 1GB sınırsız

heathrow

heathrow

Üye
kullanıyorum, sınırsız tabi hızı düşüyor
Hocam sen 1 GB internet paketine 19 lira veriyorsun. Ben aylık toplam 37 lira ödüyorum. İçinde 4 GB internet var. Bugun hız testi yaptım download hızı 15 megabit çıktı. Ayrıca her yöne 3000 dakika ve 3000 sms var bu fiyatın içinde.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hocam sen 1 GB internet paketine 19 lira veriyorsun. Ben aylık toplam 37 lira ödüyorum. İçinde 4 GB internet var. Bugun hız testi yaptım download hızı 15 megabit çıktı. Ayrıca her yöne 3000 dakika ve 3000 sms var bu fiyatın içinde.
konuyu bana çevirmene gerek yok, konu sahibi orda.

TheRkuT

TheRkuT

Üye
Turkcell mi?

TheRkuT

TheRkuT

Üye
Avea. 12 Ekim'de bitiyor. Numara taşıyan ve yeni hat alanlar için.
Avea bulunduğum bölgede çok sıkıntılı. Şehir merkezinde iken çok memnundum ama kırsal bölgelerde çok sorunlu. Trcell kullanıyorum o yüzden. Böyle bir tarifeyi zaten ancak avea dan beklerim 1200dk 5000sms 4 gb sınırsız interneti 26tl ye alıyordum ama internet sorun o yüzden geçiş yaptım

0MG90

0MG90

Üye
19 tl gencturkcell BEN YAPTIM paketi var 1GB sınırsız
bende de bundan var
faturalılar için mi? turkcell linkini atar mısınız?
edit:yeni mesajı görmemişim, pardon

heathrow

heathrow

Üye
Avea bulunduğum bölgede çok sıkıntılı. Şehir merkezinde iken çok memnundum ama kırsal bölgelerde çok sorunlu. Trcell kullanıyorum o yüzden. Böyle bir tarifeyi zaten ancak avea dan beklerim 1200dk 5000sms 4 gb sınırsız interneti 26tl ye alıyordum ama internet sorun o yüzden geçiş yaptım
Avea'nın öyle bir tarifesini hatırlamiyorum.
bende de bundan var

faturalılar için mi? turkcell linkini atar mısınız?
edit:yeni mesajı görmemişim, pardon
Evet, faturalı.

TheRkuT

TheRkuT

Üye
Pro 1200 tarifesi. Tüm tarifelerde %50 indirim alıyordum.

heathrow

heathrow

Üye
Arkadaşlar çoğunuzun Turkcell ile ilgili bilmediği bir gerçek var. Turkcell uzun süredir devlet tarafından yönetiliyor. Ortaklar arası anlaşmazlık var. Turkcell ortakları anlaşamıyorlar. Devlet de yönetim kuruluna üye atıyor, üye görevlendiriyor. Bu durum uzun süredir böyle. Turkcell'den eski kalitesini beklemek imkansız.

• Beğen
Tepkiler: phasan
ugurarici1

ugurarici1

Üye
    Konu Sahibi
50 mb asimsiz paket nasil aliniyor ? peki bu paket sınırsız mi 50mb bitince net devam ediyormu?
25tl sinirsiz 1gb başkada yok bide hiç internet kullanmiyorsan 50mb aşimsiz paket var oda ilk ay ücretsiz ikinci ay 3tl
al

Üst Alt