Turkcell (-) Eksiyi Kapatma Acil Yardım!

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında AbdulkadirAvan tarafından paylaşıldı. Okunma: 30363 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar Turkcell Hattında Eksiyi Nasıl Kapatabiliriz Bilenler Yazabilir mi şimdiden Teşekkürler :) Vodafone ve Aveayi Biliyorsanız Onlarıda Yazabilirsiniz :)

2. Avea 'yı bilmiyorum ama Turkcell ve Vodafone'da Avans bakiye adı altında verilen bu hizmeti kapatma işlemini operatörünüzün online işlemler bölümünden giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

3. vodafoneda giriyordum da şifreyi unuttum vodafonu buldum da Turkcell ve Avea yok
  4. *166*3# veya *166*4# olmasi gerek.
  5. :oke: AvansTL servisini iptal etmek için, cep telefonunuzdan *166*3# tuşlamanız yeterlidir. *166*4# tuşlayarak yeniden AvansTL'den faydalanabilirsiniz.
  6. Teşekkürler

Teşekkürler
  7. sağol
  8. rica ederim.
  9. NOT: Avans TL i kapattıktan sonra açmak istersen *166*4# tuşladıktan sonra TL yüklemen gerek. TL yüklemeden açılmaz.
  10. avans tl'yi iptal ederseniz abone olduğunuz aylık haftalı Türkcell içi yada heryöne sms haklarınız devre dışı kalacaktır mevcut bakiyeniz 0 (sıfır'a) düşerse bedava sms bile atamayacaksınız buda türkcellin meşhur kazıklarından biridir yani kısacası hattınızda kontur yoksa avans tl'yi iptal etmeyin yoksa kontur yüklemek zorunda kalacaksınız bilgilendirmek istedim saygılar...
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. türkcell eksileri kapatma

,
  2. turkcell eksi kapatma

,
  3. türkcell eksiyi kapatma

,
  4. türkcell - kapatma,
  5. turkcell eksi bakiye açma,