Turkcell den Kötü bir Haber daha !

Sponsorlu Bağlantılar

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell den Kötü bir Haber daha !
Bana geLen mesaj aşağıda ;

16 Mayistan itibaren Genc Tarifede Turkcell'lilerle 12TLlik yuklemelerde 5dksi 65 kurusa, 20TL ve uzeri yuklemelerde 10dksi 65 kurusa konusabilirsin.TURKCELL

codblackops2

codblackops2

Üye
doğru

ali.44

ali.44

Üye
annemede aynı mesaj geldi

• Beğen
Tepkiler: oguzalp44
phasan

phasan

Üye
Cok pahalı yurkcell vodafonda gençler yukleme kosulu yok 10 dk 50 kuruş tl oldugu surece

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Tarifeye Göre Değişir

phasan

phasan

Üye
Tarifeye Göre Değişir

Özgür Genç tarifesiyle Yükleme Koşuluna Son! Özgür Genç tarifesinde sana özel 3 özgürlük alanı var, arkadaşlarınla dakika derdi olmadan rahatça konuşmak,
bir iki hesaplamaksızın doyasıya mesajlaşmak, hızın hiç yavaşlamadan keyfince internette dolaşmak da senin
özgürlüğün: 1) Yükleme koşuluna son; artık hesabında TL olduğu sürece HER YÖNE 10 dakikası 50 kuruştan özgürce
konuşup, 2) 12.000'lik her yöne Maksi SMS paketi aldığında hafta sonları 2.000 dakika, 3) İndirimli aylık 500MB veya indirimli aylık 1GB internet paketi aldığında ise her akşam 9'dan sabah 9'a kadar
Vodafone'lularla 2.000 dakika bedava konuşursun, sana özel %50 indirimli mobil internet paketinle hız sınırı
olmadan cepten internetin tadını çıkarırsın. 12.000'lik Her Yöne Maksi SMS paketine üye olmak için 12000 ya da ONIKIBIN yazıp 7999'a, indirimli 500MB
veya indirimli 1GB internet paketine abone olmak için ABONE GENC500MB veya ABONE GENC1GB yazıp 3636'ya
göndermen yeterli.

Samet.25

Capitalism budur işte bi ürünü satmak için diğer ürünü cazip gösteriyor

oguzalp44

oguzalp44

Üye
bunu tim belirliyor tüm oparatörlerde konuşma süresi bitinde aynı durum herkes süre kullanıyor zaten

KayraBey

KayraBey

Üye
Turkcell her zaman pahalı.artik dayanamadım taşıdım hattı vodafone'a

Matthe

Matthe

Üye
Ah ah Vodafone'dan güzeli yok ama her yerde çekmiyor işte :( Vodafone'â geçmiştim geçen sene, evde çekmiyor. Pencere kenarında cama yapışıp anca 1-2 çubuk çekiyordu, bende dayanamayıp Turkcell'e geri döndüm

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell her zaman pahalı.artik dayanamadım taşıdım hattı vodafone'a

vaLLa benim akLımda da o var ama beLki farkLı bişeyLer oLur yada sarı kutu gibi eski kullanıcıLarına Yeni kampanya veya ayrıcaLıkLar tanırLar diye bekLiyorum :D

- - - Eklendi - - -

Ah ah Vodafone'dan güzeli yok ama her yerde çekmiyor işte :( Vodafone'â geçmiştim geçen sene, evde çekmiyor. Pencere kenarında cama yapışıp anca 1-2 çubuk çekiyordu, bende dayanamayıp Turkcell'e geri döndüm

yatırım yapmamışmıydı bunLar , Turkiyenin heryerinde %98 kadar Cekim gücü diyorLardı ? Hatta yurt dısından da cektigini söLedikLerinide duymustum.

Matthe

Matthe

Üye

yatırım yapmamışmıydı bunLar , Turkiyenin heryerinde %98 kadar Cekim gücü diyorLardı ? Hatta yurt dısından da cektigini söLedikLerinide duymustum.

Valla yatırımı nereye yaptıklarını bilmiyorum ama bizim sokakta çekmiyor. Bursa Yıldırım'da oturuyorum yani merkezde

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Cok pahalı yurkcell vodafonda gençler yukleme kosulu yok 10 dk 50 kuruş tl oldugu surece

doğru benim öyle :) çok memnunum ama hiç konuşmuyorum ki sadece haftasonu bedavasi olduğu zaman konuşuyorum:)

Üst Alt