Turkcell bedava internet bir kereye mahsus(250 100 ve 50 mb) den oluşmaktadır detay içerde

Sponsorlu Bağlantılar

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Deneyelim

oyunzone

oyunzone

Üye
bizde kız 1 gb tutturdu kafayı yicektim ya bn en fazla 150 tutturdum ama şu anda bu olasılık çok azaldı.
düşünsenize herkez şifre sallıyor.yavaş yavaş azalıyor

aynı şekilde dostum kız bunu bana söylediğinde inanmamıştım ama kalan internet kullanımının 997mb olduğunu görünce ağzım acık kaldı walla inanılmaz.
ayrıca adı üstünde sallıyorsunuz.2mb çıkıyorda neden 1gb çıkmasın türkcellin 1gblikte paketleri var

bgursoy

bgursoy

Üye
ben 2 mb tutturdum :(

andrei_91

Üye
arkadaşlar kısaca şöyle söyliyim bigün sınıfta oturup arkadaşlarla uğraştık ve en az 10 kişi tutturdu taktik şu örneğin ' internet 30504270 ' die ilk önce yazıorz daha sonra tutana kadar son rakamı 1 arttırıp bi daha yollayın bana 100 mb geldi bu ay bitsin yine aynı şekilde yollıycam eğer karışık yollarsanız en az 1 hafta uğraştırır ama sölediğim taktik en fazla 10 dk'nızı alır...

tam35lee

Üye
Benim elimde kod var.Daha önce kullanılmamış olduğundan eminim. internet yazıp boşluk bırakıp 8 haneli kodu girip 5010'a attığımda bana şu şekilde bir mesaj geliyor;

"En fazla 2 kez şifre kartı kullanabilirsiniz.Ayda 9TL/90 kontöre 100 MB internet paketi için AY yazıp 2260 a gönderebilirsiniz."

Daha önce şifre göndererek internet almamıştım. Bunun gibi bir durum başına gelen varsa, veya çözümünü biliyorsanız yardımcı olun.

İyi günler...

--------------- Ekleme ---------------

Bu konuda bilgisi olan yok mu? Elimdeki kod legal...:megafon:

acinar66

acinar66

Üye
Benim elimde kod var.Daha önce kullanılmamış olduğundan eminim. internet yazıp boşluk bırakıp 8 haneli kodu girip 5010'a attığımda bana şu şekilde bir mesaj geliyor;

"En fazla 2 kez şifre kartı kullanabilirsiniz.Ayda 9TL/90 kontöre 100 MB internet paketi için AY yazıp 2260 a gönderebilirsiniz."

Daha önce şifre göndererek internet almamıştım. Bunun gibi bir durum başına gelen varsa, veya çözümünü biliyorsanız yardımcı olun.

İyi günler...

--------------- Ekleme ---------------

Bu konuda bilgisi olan yok mu? Elimdeki kod legal...:megafon:
aynen ya bn 2 defa tutturdum sora sallaya sallaya bi daha tuttu ama böle bi msj geldi aynı kodu arkadaşa verdm 100 mb çıktı. 3.kez kullanma gibi bi ihtimal yok mu pls ?

Vurucu_41

Üye
arkadaşlar bn 100 mb tutturdm ve bitti 1 ay dolmadan bi daha sallanmıomus kaç gün kaldığına nerden bakılıo bi bilgisi olan varmı

67boy67

Üye
Arkadaşlar bende Nokia 2630 Var Deniyorum Ama "Mesaj Gönderilemedi Bilgileri Kontrol Edin" Yazıo :S Birisi Yardım Edsin....

mafhackel

Üye
peki bu iş yasal mı???

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Tabii ki de yasal değil , tamamen bir suistimal var ,dua edin de o kartın gerçek sahibi karttaki şifreyi kullanmak istemesin.. Şahsen ben Turkcelli aradım durumu belirttim ..İllegal olanlar için birşeyler yapılacak

turkordu

turkordu

Üye
Kampanya sona erdi artık böyle birşey yok

mami24

mami24

Üye
    Konu Sahibi
bitmesine üzülemedim doğrusu çünki benim sallama hakkım doldu..

minimichael

Üye
yoo hala var daha dün yapanlar bile oldu

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Bu kampanya değil ki , her sene oluyor bu , aldığımız teknolojik eşyalardan şifre çıkıyor

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
arkadaşlar telefonunuzun mesaj yerine girerek küçük harflerle internet yazip boşlık bırakın ve 8 hane li bir şifre sallayıp 5010 a gönderin

bu olayı telefona bedava internet tanımlanıncaya kadar tekrarlanın şahsen ben yaptım ve 50 mb tutturdum

tam sopalıksın varya bende birşey sandım:bann:

sweety_boy_43

Üye
kampanya 31 temmuz a kadar devam ediyor.kampanyada en fazla 2 kez faydalanabilirsiniz...
sonrasında istediğinz kadar şifre gönderin katılamassınız

Deserthomme

Üye
arkadaşlar benim hattım faturalı 50 mb internet tutturdum.msj da internet paketiniz 24 saate te tanımlanacaktır yazdı ama msj gelmedi.sonra 5010 tkr şifre gönderdim.dediki internet aboneliğiniz devam etmektedir.internete girip çıktığımda normalde kaç mb kaldığını göstermesis gerekir ama göstermiyor.

mssegf

Üye
bana 10 uncu denemede 100 mb geldi hehe demek 15. deneme olsaydı 150 gelecekti :ehe

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
ee beyler neredeyse 4 ay oldu hiç kımsede sonradan kntör gitme olayı olmadı buna ne diyeceksınız türkcell mademk biliyosa neden bişi yapamıyor 4 ay oldu herkes bedava yapıyor tabi bende 150 MB tutturdum :D:D

Üst Alt