Turkcell bedava internet bir kereye mahsus(250 100 ve 50 mb) den oluşmaktadır detay içerde

Sponsorlu Bağlantılar

PalmerTech

PalmerTech

Üye
oo bu yontem cok manyak bana da arkadasım soyledi ayıptır solemesi bu yontemle hemen hemen tüm dersane beles nete girioz ben once 100 sonra 150 tutturdum:D

aferim devam..

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
aynı yöntemi bende yaptim oldu 150 MB kazandım ama benimki daha kolay yöntem olmaması %90 gibi 3 seferde oldu

acinar66

acinar66

Üye
mehmet snn yöntem nasılki bi sölesen de bizde yapsak?:D

makrube

Üye
bende gönderdim bana 1 gb geldi

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Beyler oncelilke sifre yazin 2222 ye yollayın daha sonra size 6 haneli şifre gelecek daha sonra internet yaz bosluk sana gelen 6 haneli şifreyi yaz ve 2 tane rakan sallayın size yemin ediyorun 2 seferde 150 geldi sizde deneyin

sweety_boy_43

Üye
benım arkadasa yapıverdım sıfre sallayarak onada 1 gb geldı...
bı bıze gelmıyor o sans...

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Siz devam edin edin...İnşallah benim aldığım bi cihazın hediye internetini siz kullanmışsınızda size bi dava açarım...

cemcik44

Üye
Turkcell bedava internet bu bence turkcell'in bi hatası olmalı yada müsade ediyorlar yoksa 3 denemede birşeyler bloke olurdu yada habersiz bitirirler kampanyayı farkına varmayan kişilerde kontör gitmeye başlar denemeyen kalmamış kuzenimin kontörü gitmişti buda bi ticari taktik:pro:

Larock

Larock

Üye
benim de kontörüm gitti. sizinki gitmiyo mu?

--------------- Ekleme ---------------

YUH SİZLERE, BU BİR KAMPANYA DEĞİLDİR !!

Turkcell'in para ile sattığı paket numaralarını sallayarak ne yapıyorsunuz biliyor musunuz? Ben söyleyeyim :HIRSIZLIK !!

Bir gün başkası bu paketi satın alacak ve o - girince, bu şifre daha önce kullanıldı yanıtını alacak? Peki o zaman ne olacak? Adam kazara turkcell'i arasa başınıza neler gelir haberiniz var mı?

BU YAPTIĞINIZIN BİRİNİN PARASINI GASPTAN FARKI YOKTUR : BU BİR KAMPANYA DEĞİLDİR !!

evet bence de tehlikeli bi iş..

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Bence turkcll buna bile bile müsade ediyor çünkü 3g teknolojisi icin yapiyor bu uzun sürmez ama şu anda bi açıklama yok hatirlarsaniz türkcll msn yide 1 ay beles yapmıstı

aykt

aykt

Üye
bu yöntemi bende kullandım 100mb tutturdum ama bu şifre nerden nasıl çıkıyor yeni cihaz alınca kutudanmı hattamı???
bide aldığım cihazın kutusunun yanında turkcellin ayarlar tamam diye bi etiket yapıştırmışlar alttada kazıma şeysi ordan 4 haneli bir rakam var...ne olduğunu bilen yazarsa sevinirim :)

ozgunkurt

Üye
Şifrelerin tutma ihtimali artık azaldı..Bu arada son 2 aydır 2MB geliyo sinir oldum:S son deneyişimde baya uraştım yaklasık 160 mesaj gonderdim 2MB geldi..Ama turkcell'in bi enayiliği sonuçta SÖMÜRÜN gari:D

caddy23

caddy23

Üye
millet yapıyosa sende yapacaksın..

mami24

mami24

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar birşey keşfettim kampanyanın dolduğu son gün sürekli deneyin bir ay öbceki tutturduğunuz mb nin 2 katı geliyor ben 100 tutturdum bana 200 geldi

unbreble

Üye
ben bunu tutturdum ama girmiyor telefonun baglantı ayarları dogru başka bi hattı takınca oluyor bunun için kontorun olması lazımmı benim -1 ama girmedi

turkordu

turkordu

Üye
100 mb tutturdum 20-25 deneme sonrasi ama inş başmıza bişey gelmez biraz endişeliyim haciz felan gelmesin???:kac:

noslupale

Üye
Turkcell in bir kampanyası değildil. Kampanyası ancak şöyle, yeni cep telefonu yada çeşitli türkcell onaylı aletlerinden alırsanız yanında 8 haneli bedava limitli internet kodu veriliyor.

Tabi bu hırsızlık ve suçtur. Ancak benim bildiğim Turkcellin yapacakları inanılmaz. Eğer kimsenin kullanmasını istemiyorlar yada Türkcell onaylı cep telefonu almak istemeyenler bu kodu kulanamaz. 3 kere denemeden sonra hat bloke olabilirdi. Yada ne biliyim. Buna örnek, Türkcellin internetteki şikayetlerini göz önünde bulunduran ve izleyen kaç kişi çalışıyor biliyormusunuz ?

Şimdi bu tip forumlardaki yazıları görmedilermi zanediyorsunuz? Eğer sakat birşey olsa çoktan bu kampanya iptall oludu.

Ve bazı arkadaşlar iyicene sallamı :) Hadi tamama 50 100 mb tuturdum de yalanını at bari :) 1 GB yada 200 MB yalanını atmayın.

2 MB - 50 MB - 100 MB - 150 MB kampanyaları var diğerleri hikaye :)

Ayıptır sölemesi 2 MB çıktı bana ve birdaka 50 ye yakın denedim. Tutmadı ne yapmam lazım :S Bir sefer kullanan birdaha kullanamazmı!!!!

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Arkadaşlar risk var ve üstelik kul hakkına da girer.Forumda 15 kontöre veriyor arkadaşlar 50 mb paket değer mi bunun için üstelik Türkcell başınıza bir iş açmayacagı ne malum?.ha kampanya olur o zaman sömürün derim :) ama şimdi asla arkadaşlar değmez

yigittay

Üye
Turkcell in bir kampanyası değildil. Kampanyası ancak şöyle, yeni cep telefonu yada çeşitli türkcell onaylı aletlerinden alırsanız yanında 8 haneli bedava limitli internet kodu veriliyor.

Tabi bu hırsızlık ve suçtur. Ancak benim bildiğim Turkcellin yapacakları inanılmaz. Eğer kimsenin kullanmasını istemiyorlar yada Türkcell onaylı cep telefonu almak istemeyenler bu kodu kulanamaz. 3 kere denemeden sonra hat bloke olabilirdi. Yada ne biliyim. Buna örnek, Türkcellin internetteki şikayetlerini göz önünde bulunduran ve izleyen kaç kişi çalışıyor biliyormusunuz ?

Şimdi bu tip forumlardaki yazıları görmedilermi zanediyorsunuz? Eğer sakat birşey olsa çoktan bu kampanya iptall oludu.

Ve bazı arkadaşlar iyicene sallamı :) Hadi tamama 50 100 mb tuturdum de yalanını at bari :) 1 GB yada 200 MB yalanını atmayın.

2 MB - 50 MB - 100 MB - 150 MB kampanyaları var diğerleri hikaye :)

Ayıptır sölemesi 2 MB çıktı bana ve birdaka 50 ye yakın denedim. Tutmadı ne yapmam lazım :S Bir sefer kullanan birdaha kullanamazmı!!!!

Kardeşim dediklerin çok doğru fakat sallmış dediklerin yanlış :) bilip bilmeden konuşmayacaksın, sınıfta bir arkadaşım gözümün önünde 1gb tutturdu. Hala bitiremedi bütün gün internette ve şahsen ben 50mb tutturdum 2 haftada bitirdim şimdi aboneliğin bitmesini bekliyorum. Millet niye yalan söylesin çocuk musun ya?

Üst Alt