Faturasız / Faturalı Turkcell aylık 1gb internet paketini kullanan varmı

Sponsorlu Bağlantılar

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell aylık 1gb internet paketini kullanan varmı
Buradan bakabilirsiniz bu paket te sınırsız yazıyor kullanan varmı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu Sınırsız Değil sanki En Son 25 TLye Sınırsız Vardı Bittimi O Noldu

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Paket Bitiminde 2 Kuruş 100Kb Diyor. Okumadınmı?

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
Aylık 1 GB İnternet Paketi Facebook, Twitter ve e-posta hesaplarınıza ulaşmak, şimdi Turkcell 3G hızıyla çok kolay. Ayda yalnız bir kez ücret ödeyerek sınırsız internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
31.90 tl düşündürücü.
25 tl ye sınırsız ama hız düşümlü olan paket var.

maxirabit

maxirabit

Üye
Dostum gencaveri de bir birine katıyorsun sonra 96 lık sınırsız paketler bitiyor, kaldırıldı 1 lik sınırsız pakete dönüştürüldü, daha fazla ortalığı kurcalamadan, özelden mesaj at limitsiz halini sana söyleyeceğim. Yoksa ciddiden bu etrafı karıştırman yüzünden tamamen kapatıcaklar sınırsız interneti.

canavar195

Üye
Varsa hız kaldırma banada soylesene maxirabit kardeş

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
Varsa hız kaldırma banada soylesene maxirabit
kardeş

asigsasi

asigsasi

Üye
Dostum gencaveri de bir birine katıyorsun sonra 96 lık sınırsız paketler bitiyor, kaldırıldı 1 lik sınırsız pakete dönüştürüldü, daha fazla ortalığı kurcalamadan, özelden mesaj at limitsiz halini sana söyleyeceğim. Yoksa ciddiden bu etrafı karıştırman yüzünden tamamen kapatıcaklar sınırsız interneti.
niye kapatsınlar sınırsız interneti bedava mı veriyorlar sonuçta 25 tl sadece internete konuşma da 25 tl al sana aylık 50 tl

• Beğen
Tepkiler: ali.44
maxirabit

maxirabit

Üye
niye kapatsınlar sınırsız interneti bedava mı veriyorlar sonuçta 25 tl sadece internete konuşma da 25 tl al sana aylık 50 tl
Neden 96 dan 1 lik hıza geçildi o zaman? Bu şikayetler yüzünden oldu. Hız yavaş diye şikayet edildi sonra dediler ki eğer bu kadar şikayet geliyorsa, bizde sınırsızı kaldırırız. Niye şu anda 1 lik hıza düştü, hızlanacağına, bunun cevabını verebilir misin?

asigsasi

asigsasi

Üye
Neden 96 dan 1 lik hıza geçildi o zaman? Bu şikayetler yüzünden oldu. Hız yavaş diye şikayet edildi sonra dediler ki eğer bu kadar şikayet geliyorsa, bizde sınırsızı kaldırırız. Niye şu anda 1 lik hıza düştü, hızlanacağına, bunun cevabını verebilir misin?
şu an benim ki 96 kbps olarak düştü

asigsasi

asigsasi

Üye
96 da bitirildi artık 1 e düştü, limitsiz hızlı internet falan gelmeyecek
ben kullanıyorum bir sıkıntı yok 20 senedir Turkcell kullanıyorum olsun o kadar herhangi bir mesaj da gelmedi :)

3/4 gün sonra paket yenilenecek bakalım duruma

Son düzenleme:
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Arkadaşlar 4.5G İnternet Paketleri Ne Zaman Duyurulacak Bilgisi Olan Varmı +Sınırsız Özelliklimi Olur :hmmm

Üst Alt