Turkcell AYDA 3 TL'ye SINIRSIZ INTERNET protestosu!!

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell AYDA 3 TL'ye SINIRSIZ INTERNET protestosu!!
Arkadaşlar bilindiği üzere Turkcell Ayda 3 liraya 20 MB internet veriyor, 20 MB'tan sonra hızımız 5kbps'ye düşüyor(!), bizde bu trajikomik saçmalığa son vermek için tepkimizi dile getirelim diyorum. Bu resmen kullanıcı ile dalga geçmektir, hatırlarsanız türkiyede ilk internete girilen zamanlarda bile dial-up bağlantı vardı, 56K modemler vardı. Bu ondanda beter demek. ve yıl 2012 arkadaşlar. teknoloji, bilgi, iletişimin hat safhada olması gereken bir çağdayız ve turkcell'in bu yaptığı abesle iştigal açıkcası.

Arkadaşlar hepberaber türkcell in bize ulaşın linkinden mail atalım bunu protesto edelim,en azından 100 mb sonrası hızın 96 kbps ye düşürülmesini talep edelim ve fiyat konusunda değişikliğede gidilsin, ona pek itirazımız olmaz. artık doğru dürüst bir şekilde saçmalıklar olmadan internete girmek istiyoruz, ekonomik fiyatlarla....Bu konuyuda tepkimizi MaxiCep ailesi olarak toplu bir şekilde dile getirelim diye açtım. Görüşlerinizi bekliyorum.

ŞİKAYET İÇİN :

Not: Şikayet metnini net ve açıklayıcı bir biçimde yazabilecek arkadaş varsa yazılan metinle beraber şikayetimizi bildirelim arkadaşlar. Daha etkili olur diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: skader, milestone ve scheinbar

Mert045

Mert045

Üye
Beğenmiyosan kullanma protesto ne oluyor.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Arkadaşlar bilindiği üzere Turkcell Ayda 3 liraya 20 MB internet veriyor, 20 MB'tan sonra hızımız 5kbps'ye düşüyor(!), bizde bu trajikomik saçmalığa son vermek için tepkimizi dile getirelim diyorum. Bu resmen kullanıcı ile dalga geçmektir, hatırlarsanız türkiyede ilk internete girilen zamanlarda bile dial-up bağlantı vardı, 56K modemler vardı. Bu ondanda beter demek. ve yıl 2012 arkadaşlar. teknoloji, bilgi, iletişimin hat safhada olması gereken bir çağdayız ve turkcell'in bu yaptığı abesle iştigal açıkcası.

Arkadaşlar hepberaber türkcell in bize ulaşın linkinden mail atalım bunu protesto edelim,en azından 100 mb sonrası hızın 96 kbps ye düşürülmesini talep edelim ve fiyat konusunda değişikliğede gidilsin, ona pek itirazımız olmaz. artık doğru dürüst bir şekilde saçmalıklar olmadan internete girmek istiyoruz, ekonomik fiyatlarla....Bu konuyuda tepkimizi MaxiCep ailesi olarak toplu bir şekilde dile getirelim diye açtım. Görüşlerinizi bekliyorum.

ŞİKAYET İÇİN :

Not: Şikayet metnini net ve açıklayıcı bir biçimde yazabilecek arkadaş varsa yazılan metinle beraber şikayetimizi bildirelim arkadaşlar. Daha etkili olur diye düşünüyorum.

Turkcell'in tek internet paketi bu değildir. Hız sınırı olmayan paketleri de mevcuttur. Bahsettiğin paket Turkcell'in tanışma paketi diye verdiği bir pakettir öyle sınırsız kullan diye verdiği bir paket olmadığı için hızı çok çok düşük tutulmuştur.

Hızının çok düşük tutulmasındaki neden sen sınırsız kullan diye verilmiş bir paket olmamasından dolayıdır oradaki amaç hız çok düştüğünde paketinin bittiğini anlaman ve kullanmaman içindir ekstra ücret yazmak yerine artık neti kullanılmaz bir hıza düşürmekten geçer mantık budur. Ekstra ücret yazılmasın ücret işlemesin diye verilen ücretsiz bir hızdır.

asigsasi

asigsasi

Üye
zaten bu paket kampanyaların içinde değil normal internet paketlerinin içinde

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Kusura bakma ama saçmalamışsın,ne bekliyordun Vodafone gibi sömürüleceğini mi ?Turkcell işini sağlama almış.Protesto edecek bir durum göremiyorum ortada.

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92

aga8899

Üye
bencede protesto edilecek durum yok zaten umrunda değil müşteri memnunmu memnun değilmi.Ama turkcell e mail atıp şikayetini dile getirebilirsin.dikkate alırlarmı oda belli değil.ayrıca turkcell dalga geçmiyo herşeyi yazmış 3tl sınırsız 20mb den sonra hızı düşüyo diye.işine geliyosa kullan demiş.sırf hızı düşük diye dalgamı geçmiş oluyo.

famemonster16

famemonster16

Üye
bencede protesto edilecek durum yok zaten umrunda değil müşteri memnunmu memnun değilmi.Ama turkcell e mail atıp şikayetini dile getirebilirsin.dikkate alırlarmı oda belli değil.ayrıca turkcell dalga geçmiyo herşeyi yazmış 3tl sınırsız 20mb den sonra hızı düşüyo diye.işine geliyosa kullan demiş.sırf hızı düşük diye dalgamı geçmiş oluyo.

Paketi ben de kullanıyorum işime yarıyor. En azından adamlar ne kadar kaldığnı ve hızın düşürülceğni mesaj atıyorlar. Ben memnunum paketten fiyatı ucuz. Opera turboyu açıp biraz daha hızlı bağlanıyorum. Hatta bu mesajı o paketi kullanırken atıyorum.

turker10

turker10

Üye
bu cevap yazanların hepsi turkcell demi çalışıyo anlamadım yaaa herkes haksız bulmuş 30 tl ye avea 500 dk her yöne 2500sms ve 2 gb adil kullanım hakkı olan sonra 128 kb düşen sınırsız internet veriyo hala turkcell i savunuyorsunuz paranız çoksa hiç yorum yazmayın yada destek olun ..... bence güzel bir konu olmuş eline sağlık.... kaliteli operatörüde ucuza kullanabilir insanlar o rekabet kurulu yüzünden böyle pahalı tarifeler devletin de vergi olayından işine geliyo... olay budur soyanlara karşı çıkın.....

asigsasi

asigsasi

Üye
niye turkcelli savunalim sadece boşa uğraşmanın bi anlamı yok eşeği sağlam kazığa bağlamışlar bu kampanyaların içinde değil zaten normal internet paketlerinin içinde

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benim yakınmam verilen hızın 5kbps olmasıdır. Kusra bakmayın ama en pahalı interneti kullanıyoruz türkiyede. Herkesin bütçesi yetmeyebiliyor. Öğrencisi var, maddi geliri iyi olmayanı var. 5 kbps hız dalga geçmektir kusra bakmayın ama. Yukarıda arkadaşın belirttiği gibi avea 2gb kullanımdan sonra hızı 128 kbps'ye düşürüyor. Bizde tam bu kadar olmasada adam gibi tarifeler bekliyoruz. Parası illaki 3 tl olsun hızıda 128 kbps olsun demiyoruz. aradaki farki iyi ayirt edelim. 5 kbps diye hızmı olur ya. mantıklı düşünün. yıl 2012..

asigsasi

asigsasi

Üye
önce paketi alıp kullanalım bekleneni vermezse turkcelle mail atarız

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Arkadaşlar benim yakınmam verilen hızın 5kbps olmasıdır. Kusra bakmayın ama en pahalı interneti kullanıyoruz türkiyede. Herkesin bütçesi yetmeyebiliyor. Öğrencisi var, maddi geliri iyi olmayanı var. 5 kbps hız dalga geçmektir kusra bakmayın ama. Yukarıda arkadaşın belirttiği gibi avea 2gb kullanımdan sonra hızı 128 kbps'ye düşürüyor. Bizde tam bu kadar olmasada adam gibi tarifeler bekliyoruz. Parası illaki 3 tl olsun hızıda 128 kbps olsun demiyoruz. aradaki farki iyi ayirt edelim. 5 kbps diye hızmı olur ya. mantıklı düşünün. yıl 2012..

Benim yazdığımı tekrar oku arkadaşım paket zaten sınırsız net adı altında verilmiyor. Tanışma paketi diye veriliyor adı üzerinde interneti pek kullanmayanlara tanışma anlamında verilmiş bir paket. Oradaki hızın 5 kbps olması sen sınırsız kullan anlamında değil zaten o hızın verilmesi kotayı geçince ücret işlemesin anlamında. Paketin bitti artık pek kullanma anlamında.

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Benim yazdığımı tekrar oku arkadaşım paket zaten sınırsız net adı altında verilmiyor. Tanışma paketi diye veriliyor adı üzerinde interneti pek kullanmayanlara tanışma anlamında verilmiş bir paket. Oradaki hızın 5 kbps olması sen sınırsız kullan anlamında değil zaten o hızın verilmesi kotayı geçince ücret işlemesin anlamında. Paketin bitti artık pek kullanma anlamında.

Dostum seni anlıyorum ama ben bu tip paketlerin biraz daha düzene sokulup müşteriye sunulmasından yanayım. Örneğin 15 TL olsun 1,5 GB kota olsun. Kotayı aştıktan sonra hız 128 kbps'ye düşsün. Al sana adam gibi tanışma paketi. Yapılacaksa bu tip kampanyalar yapılsın ki insanlar internet nedir onu bilsin. Emin ol Turkcell böyle bir kampanya yapsa çok müşteri kazanır.

acati

acati

Üye
Turkcell en kazığı, ben onu biliyom sade...

serinaga

serinaga

Üye
Adamlar resmen dalga geçiyor, bu ne yaa ...

turker10

turker10

Üye
Dostum seni anlıyorum ama ben bu tip paketlerin biraz daha düzene sokulup müşteriye sunulmasından yanayım. Örneğin 15 TL olsun 1,5 GB kota olsun. Kotayı aştıktan sonra hız 128 kbps'ye düşsün. Al sana adam gibi tanışma paketi. Yapılacaksa bu tip kampanyalar yapılsın ki insanlar internet nedir onu bilsin. Emin ol Turkcell böyle bir kampanya yapsa çok müşteri kazanır.
ne güzel yazmışsın hatta 10 tl olsun 2 gb sonra 30 kb düşsün ama 30 mb la bende var s2 google açmaya korkarım hemen dolar o 587 mb programı wifiden 11 dk indiriyo bu tel değil canavar....

----------Eklendi @ 23:10:33 ---------- Yazıldı @ 22:14:02 ----------

30 gün içinde kullanmadığınız internet miktarı bir sonraki aya devretmez

:ehe:ehe:ehe açıklamada bu yazıyo bitiremicez diye endişeleniyorlar bide....:ehe

STaT!C

STaT!C

Üye
m.facebooka girmekten başka bir şeye yaramayacak bir paket kullanıyorum hızı berbat gelecek ay kapattıracağım almayı düşünenler şu resme bakabilir.

asigsasi

asigsasi

Üye
arkadaşlar almayın mobil tv yide etkiliyor mobil tv paketi olanlar kesinlikle almasın zaten bu paket internetle tanışma paketi kesinlikle almayın

23palulu23

23palulu23

Üye
benim işime bayağı yaradı. Whatsapp ve nimbuzz u gayet iyi çalıştırıyor. Arada bir de facebooka giriyorum yetiyor bana. Biraz beklerseniz yani 30 saniye falan daha fazla. Gazete manşetlerinede bakabilirsiniz hatta abartıp gazeteleri açıp telefonu bir yere bırakırsanız 5 dk sonra açılır.

drivenn

Üye
aslında 20 mblık tanışma paketi mi olur 2 defa google a gir 3 defa haber oku al sana farkına varmadan hiçbir şey anlamadan daha tanışamadan 20 mb kota doldu sonrası zaten felaket ne anladım böyle tanışma paketinden

Üst Alt