Turkcell - Avea - Vodafone / WAP - GPRS - MMS Ayarlari !!

Konu, 'Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer' kısmında Ozan tarafından paylaşıldı. Okunma: 91965 | Cevaplanma: 34

1. Turkcell - Avea - Vodafone / WAP - GPRS - MMS Ayarlari !!

< Resmi açmak için tıklayın >
    Yukarıdaki TURKCELL yazısına tıklayarak, telefonunuz için gerekli tüm MMS, WAP, GPRS ayarlarınızı alma yöntemlerini görebilir yada elle tarif edildigi şekilde ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz.

-------------------------------------------------------------------

AVEA

Yukarıdaki AVEA yazısına tıklayarak, telefonunuz için gerekli tüm
    MMS, WAP, GPRS ayarlarınızı alma yöntemlerini görebilir yada elle tarif edildigi şekilde ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz.

-------------------------------------------------------------------

VODAFONE

Yukarıdaki VODAFONE yazısına tıklayarak, telefonunuz için gerekli tüm
    MMS, WAP, GPRS ayarlarınızı alma yöntemlerini görebilir yada elle tarif edildigi şekilde ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz.
    Menüel olarak ayarlar için;
    MMS Ayarlari
    GPRS Ayarlari

Yazan: Ozan
  2. saol admın çok saol teşekkur ederim sana eline saglıkk :D

3. teşekkurler

4. teşşekkür ederimde nokia 6700 halen sisteme almamış

--------------- Ekleme ---------------

avea sisteme almamış nokia6700

5. ya benim tlf s5200 baktım listede yok yardımcı olursanız sevinirim

6. trident wt7 var kayıtlarda bulamadım? :(

7. teşekkürler

8. teşekkürler..

9. aga yapıyom ama olur işallah ya hadi hayırlısı ya işallah olur

olmuyo ordakilerin aynısını yaptım ama yine paket yoq diyo nasıl halledicm

10. süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

11. yha rakadaşlar bnm telefonun markası uymuyor gprs ayarlarını öyle nasıl yapabilirim

12. wodafoneliler Nokia X3-00 ayarlarını yapmak için Nokia 7100 Supernova nın kine bakın ayarları aynı GPRS Ayarlari burdan bakın

13. tesekkurler ...

14. ya arkadaşlar nokıa çakma 6700 telefon war onun wap ayarını nasıl yaparım anlatabilecek warmı

15. q300 de face book ücretsiz erişim diyor fakat girdimde ücret alıor nolur yardım

16. Turkcell'De digiphone yok nasıl ayar yaparım...

17. teşekkürler

0.facebook.com üzerinden gir kardeş o zaman ücret alınmaz

Turkcell - Avea - Vodafone / WAP - GPRS - MMS Ayarlari !! konusuna benzer içerikler

1. Turkcell Wap

Arkadaşlar ben wap.turkcell-imbenim.turkcell.com.tr den turkcell wap'a giriyordum ki hala da giriyorum. Orada google araması yapıyordum ve bedavaydı. Yani hiç param gitmiyordu. Farklı sitelere de giriyordum. Ama geçenlerde param gitti ve ondan...
  2. e71 wap ayarlari

Merhaba arkadaslar sizden bir ricam olacak. E71 var wifi ile herhangi bir sorun yasamiyorum ancak 0.facebook a girmek istiyorum ama wap olmadigindan olmuyor. Yani baglanma sekilinde avea internet ve avea mms var. Aveanin kendi sitesinde manuel...
  3. turkcell wap

arkadaşlar bn telefondan 0.facebook'a girebiliyorum ama başka siteelre giremiyorum yükleniyor diyo bekleyş o bekleyş:D bedava internet geldi ama kullanamıyorm nasl gireceğim bi yardım etseniz??
  4. E72 Turkcell internet ayarlari

wap mms var da internetin ayari yok.ne turkcellin sitesinde ne baska yerde bulamadm.5800 da oluyordu ama e72de ayarlar yok.biri tum ayarlari yazabilir mi??
  5. Turkcell Wap

Ben bugüne kadar wapdan gidiyordum simdi giremiyorum yeni wap ayari veya proxy bilen cevaplarsa çok iyi olur :)
Yüklüyor...
30 Haziran 2015 Salı - 8:17:20