Turkcell avans tl sonlandi bilginize

Konu, 'Turkcell Kampanyalar / Tarifeler' kısmında hakanxxx tarafından paylaşıldı. Okunma: 3014 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Turkcell avans tl sonlandi bilginize

Turkcell avans tl sonlandi bilginize artik yeni abonelere -8tl. Vermiyor 6 ay boyuncada yeni abonelere kredi transfer olayini da bitirdi

Yazan: hakanxxx
  2. İyi ama bu yeni birşey değil ki hatta,hattı yeni aldıysanız tl gönderemiyorsunuz o hatla.
    Zaman ve süre var hatta limitide var.

3. BEN yeni duydum bilgi için sağol

4. hattı yeni aldım kredi transfer kullanıyorumm yüklediğimin yüzde 70 ini yolayabiliyorumm önce yükleme yapmak sartıyla Turkcel numara tasıyanlara kredi transferi kapattı

5. Vodafonda yapiliyor

6. Vodafone Turkcell in yan kuruluşu değil ki yapılır.
    Burada konu Turkcell de kalkması.
    Avansı kapatanlar geri açamıyor, yeni gelenler faydalanamıyor
    Eski kullananlar ise devam edebiliyor. Benim pek işim olmadığı için duruyor ama hiç kullanmadım.

7. Neden faydalanamiyor ki

8. Liseliler -8 TL sonrası numara taşıyıp akılları sıra kâr ettikleri için olabilir mi dersin :D

Turkcell avans tl sonlandi bilginize konusuna benzer içerikler

1. Avans tl transfer ( 5 Mart 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

turkcell 8tl. verdigi avans tl.yi istedigimiz birine tranfer edebiliyorduk artık olmuyor gecici bir sorun mu yoksa bitirdi mi bunu? bilginiz var mı?
  2. Maximum Kart 1500 tl taksitli nakit avans ( 30 Mart 2012 | Sıcak Fırsatlar )

1.500 TL'ye kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı! Nakit ihtiyaçlarınız için Maximum Kart'ınızdan 1.500 TL'ye kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatını kaçırmayın! Üstelik 6 taksitte sadece %5 ücretle (KKDF&BSMV hariç) rahat rahat...
  3. Maximum Kart 2000 tl taksitli nakit avans ( 3 Mayıs 2012 | Sıcak Fırsatlar )

2.000 TL'ye kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı! Nakit ihtiyaçlarınız için Maximum Kart'ınızdan 2.000 TL'ye kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatını kaçırmayın! Üstelik 4 taksitte sadece %5 ücretle (KKDF&BSMV hariç) rahat rahat...
  4. Turkcell TL ( 17 Ağustos 2012 | İnternet Paketleri ve Kontör Satışı )

geçmiş tarihli S.c.k.n tarafından açılmış şöyle bir ilan gördüm "Merhaba arkadaşlar Turkcell TL alıcam şartları aşağıda bahsedicem kendisine uygun gelen pm gönderebilir. Öncelikle Turkcell 20TL' yi 10TL ye, Turkcell 30TL' yi 20TL ye,...
  5. avans tl servisi yardım edin ( 10 Temmuz 2013 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

gencler avans tl servisini nasıl iptal ederik bilen varmı şimdi benim tl 0 daydı avans tl yi yaptım -8 e düştu onun geri nasıl sıfır yaparım?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 17:09:15