Turkcell arkadaşını öner kampanyası. Her yöne 500 sms bedava

Sponsorlu Bağlantılar

blueboytr

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell arkadaşını öner kampanyası. Her yöne 500 sms bedava
Turkcell benzersiz yeni bir kampanya başlattı. 2 Mayıs tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında 3 aylık aktif kullanım süresini doldurup arama yapamayan bir Turkcell abonesini önererek her yöne kullanabileceğiniz 500 SMS kazanabilirsiniz. 500 SMS kazanabilmek için önerdiğiniz arkadaşınızın kampanya bitimine kadar en az 100 kontör yüklemesi gerekiyor. Her yöne 500 SMS’i önerdiğiniz arkadaşınızda kazanacak.

Nasıl arkadaş önereceğim?
Daha önce başka bir kişi tarafından önerilmemiş ve 3 aylık süresini doldurduğu için arama yapamayan bir Turkcell numarasını cep telefonunuzun mesaj kısmına KAYIT 53XXXXXXX şeklinde yazarak 2088’e göndermeniz gerekiyor. Eğer önerdiğiniz bu numara 2 Mayıs tarihine kadar en az 100 kontör yüklerse hem siz hem de önerdiğiniz arkadaşınız her yöne gönderebileceği 500 SMS kazanacak. Birden fazla 500 SMS kazandığınızda bu SMS’leri en son kazandığınız tarihten itibaren 30 gün içinde bitirmelisiniz.

Arkadaşımın önerilmediğini nasıl öğreneceğim?
Arkadaşınızın başkası tarafından önerilip önerilmediğini öğrenmek için SORGU yazıp boşluk bıraktıktan sonra önermek istediğiniz numarayı ekleyerek 2088’e göndermelisiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız 500 SMS sizlere mesajla bildirilecek. En fazla 15 numarayı önerebiliyorsunuz. Önerdiğiniz kişiler kampanya bitmeden kontör yüklerlerse kendileri de kampanyaya katılıp numara önerebilir ve daha fazla kontör kazanabilirler. 500 SMS’i 30 gün içerisinde kullanmanız gerekiyor. Kampanyadan sadece Bireysel HazırKart aboneleri faydalanabiliyor.

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Güzel Bi Kampanya Avea'dada Olsa Keşke:)

gokhanez

Üye
Gayet Güzel Bi Tarife Yaa...

Sağolsun Turkcell... :)

suskun_21

suskun_21

Üye
ben bı denıyeuim bakım.paylaşım için sagol

paradox1026

paradox1026

Üye
güzelde zor bi kampanya

Tec/-/no

Tec/-/no

Üye
teşekkürler ama hiç sevmiyoım şu turkcell i:)

eses_nuri

eses_nuri

Üye
aveanın sms kampanyasına karşılık misilleme olarak görüyorum bu kampanyayı :oke:

__Midas__

__Midas__

Üye
hattı kapanmay yüz tutmuş bi arkadaşınız varsa önerin, bakıyorum rehbere ama böle bi tanıdıım yok, arkadaşlara sorucam bakim belki bulurlar

yoruk_41

yoruk_41

Üye
Turkcell cosuyo bu aralar her yone 500 sms kampanyası , her yone 2- 1,5 kontere ara sımdıde gene 500 sms

kerso

kerso

Üye
turkcell kaçakları bulşmak için yaptı bunu herhalde adamalr sanırım batoyop hi bişiyi takip edemiyolar ve kimlik bilgisini sallayarak hat alabiliyosunuz

arslansem

arslansem

Üye
Güzel kampanya ama onların karını anlamadım :utan
O zaman yükleme yapmayalım hiç sms kazanmak için dimi? :)

yigitcaner

yigitcaner

Üye
güzel bir kampanya hemen arkadaşıma öneriyorum:)

ardesa

ardesa

Üye
5-6 arkadaş var benim onlara söyleyim hemen...