Turkcell (aran kazan ile) hedefi tam 12'den vurdu!!

Sponsorlu Bağlantılar

office boyxD

turkcell kadar çıkarcı ve CİMRİ bi hat yok:@
ben de şuan turkcelliyim ve numaramı bu hafta içinde taşıyorum

kumsal07

kumsal07

Üye
al birini vur ötekine =) hepsi soyguncu

asigsasi

asigsasi

Üye
Turkcell her yönüyle iyi ve kaliteli bende turkcelliyim tam 8 senedir fakat çok pahallı yani normalin üstünde bir ücret yansıtıyor.

sercikan

Üye
helal türklcellime

alysr1991

Üye
paylaşım için saol

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
turkcell hicbirzamn heryone wermyor hep kendi tarfına ama cok fazla weriyor kendi konumuna :D diqer hatlardan qecis yaptr 1.400 kontr :D weriıoo hemde heryone bide gnc fırsatı we genc tarife war dusun hacı TURKCELLL :D bir numra

--------------- Ekleme ---------------

turkcell hicbirzamn heryone wermyor hep kendi tarfına ama cok fazla weriyor kendi konumuna :D diqer hatlardan qecis yaptr 1.400 kontr :D weriıoo hemde heryone bide gnc fırsatı we genc tarife war dusun hacı TURKCELLL :D bir numra
hatta 2 hattıda denedim berbat

♥SE®ENITY♥™

Üye
gerçekten zekice bir adım sonunda avea kaldırdı tabiki

iceblue-one

iceblue-one

Üye
Valla arkadaşım, senin yazdıklarına katılmıyorum.
Kim farklı operatörden 180 dakika arayacak? İçi boş bir kampanya. Sanki sen de Turkcell'in reklamını yapmışsın. Başka operatörler her 5 dakika aranmaya bedava konuşma veriyor. Ama Turkcell'de 180 dakika aranma şartı var. Neyse ki diğer operatörlerden hattım var. Yoksa çoktan Turkcell numaramı taşımıştım.
Bile bile Turkcell'den kazık yemek sindirilebilecek şey değil.:off:

Merhaba arkadaşlar. Turkcell'i bazıları eleştirip bazıları över bazılarıda nefret eder. Bildiğiniz gibi avea sınırsız tarifeyi çıkarınca başta turkcell olmak üzere bir çok kişinin dikkatini çekerek gündeme damgasını vurdu. Şimdi bakın siz turkcell'in kurnazlığına; her nekadar kendi de sınırsız adı altında tarife çıkarsa da bu çıkardığı tarife avea nin standartlarının çok altında kalıp sönük kaldı. Işi sağlama almak isteyen turkcell iyi düşündü ve tek atışla avea'yi kalbinden vurdu. Nasılmı aran kazan ile. Dikkat ederseniz arankazan ilk çıkınca başta maxicep'de olmak üzere herkesin şaşkınlığına neden oldu. Dikkat ederseniz şartlarına bakınca direk avea'ya atılan bir taş olduğunu görürsünüz, şartında başka operatörden gelen aramalar diyor ve tam 600 dakika gibi (normal şartlar karşısında) imkansız bir koşul sunup karşılığında ise 500 kontör gibi müthiş bir karşılık veriyor. Bu kadar aranmal sadece avea'nın sınırsız tarifesinden yapılacağı ve bunun sonunda ise avea'nın şu an düştüğü kanunsuz iş nedeniyle tarifeyi bloke edebileceğini planlamış olacaktı ve olduda. Aran kazan kampanyasının çıkış sebebinin başka bir şey olması imkansız, çünkü avea'nın sınırsız tarifesinin olmadığını varsayarsak turkcell'in bu kampanyası tamamen mantıksız kalır. Böylelikle turkcell hedefine ulaşmış sayılır.

kol@j

kol@j

Üye
[QUOTE="The Patriot";1271450]yaknda sende turkcllden vazgeceksn :ehe[/QUOTE]

mesele turkcell in daha köü daha iyi olma meselesi değil...
insanlar alışkanlıklarından pek vazgeçmezler...

fatih82

fatih82

Üye
ben 98 yılından beri turkcell liyim ve 2009 yılında avea ya geçtim sadece 5 gün aveada kalabildim ve tekrar turkcelle geri döndüm iyiki dönmüşüm çünkü türkiyede turkcellden başka kaliteli operatör yok şu son kampanyaları diğerlerinden aşağı kalır yanı yok kendim için konuşayım alo çiftçi her yöne 500 dakika başka hiç bir yerde yokbu tarife ama kampanyaları takip etmek lazım

barmel

Üye
Turkcell çökmez arkadaşlar.. Her sene Super Lig e sponsorluğunu yaptırmış bir kuruluştan bahsediyoruz yapmayın.. Ne demek "Turkcelli kimse kalmıcak fln filan.." :D Güldürmeyin benii

TsuyoiooenzL

Üye
the patriot sana katılıyorum xD

Üst Alt