Faturalı Turkcell - Akıllı Fatura Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Turkcell - Akıllı Fatura Kampanyası
Faturası sözünden çıkmasın isteyenlere Akıllı Fatura özelliği!

Akıllı Fatura Kampanyası ile faturanız sözünden çıkmaz! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için Akıllı Fatura özelliğiniz devreye girer; kullanımınızı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir. Siz de isterseniz tek bir SMS atıp paket alarak kolayca kullanıma devam edersiniz. Böylece fatura tutarınız tamamen kontrolünüzde olur. Böyle şeyler Turkcell'de olur!

Akıllı Fatura Kampanyası’ndan faydalanan müşterilerimiz için geçerli ek paketler;

• 5 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 100 Dakika. Almak için EKLE yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
  • 5 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 100 SMS. Almak için EKLE SMS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
  • 5 TL’ye yurt içinde geçerli 100 MB. Almak için EKLE MB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
  • 5 TL, 10 TL ve 20 TL Paketleri. Almak için EKLE 5TL, EKLE 10TL, EKLE 20TL yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

heathrow

heathrow

Üye
Güzel servis, kullanıyorum bir süredir.

-Diyelim ki sms paketiniz yok, sms atmaya izin vermiyor. Paket olmadan bir sms göndermek 40-50 kuruş falan.
-Ya da internet paketiniz yok, internete girmeye izin vermiyor. Paket almadan internete girmek çok pahalı.
-Ya da internet paketiniz bittiğinde kullanımı kısıtlıyor, kota aşımı yapmıyorsunuz. Dakikalarınız bittiğinde de kısıtlanıyor, görüşme yapılamıyor, ancak ek paket alıp devam edebiliyorsunuz.

--> Hattımdan (benim isteğim dışında) yurtdışına sms'ler gönderilmesi durumu sözkonusu idi. Akıllı fatura servisini önerdiler çağrı merkezinden. Akıllı faturaya geçtim. Artık yurtdışına sms gönderilemiyor, kısıtlandı.

osnakli

osnakli

Üye
Bende geçtim bugün. 1 gb net 5000 sms her yöne 5000 sms turkcell 500 dakika 35 lira akıllı faturalı.