turkcell 4gblık paketin kalan kotasını öğrenemiyorum nasıl sorgularım yardım !

Sponsorlu Bağlantılar

srooyunu

Üye
    Konu Sahibi
turkcell 4gblık paketin kalan kotasını öğrenemiyorum nasıl sorgularım yardım !
baslık !

----------Eklendi @ 20:55:50 ---------- Yazıldı @ 20:35:58 ----------

hıza bak ya 4 çeker :d:

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
KALAN INTERNET yaz 2222 yolla

srooyunu

Üye
    Konu Sahibi
bu arada 50 tl lik sınırsız pakete abonman olmak için neler gerekiyor vınn ım yok ve hazır kart sahibiyim telefonumdan gireceğim

----------Eklendi @ 21:33:17 ---------- Yazıldı @ 21:30:45 ----------

KALAN INTERNET yaz 2222 yolla

internet paketi aboneliğiniz bulunmamaktadır diyo acaba net paketini alalı 12 saat olmadı ondan mı hata veriyor ? online işlemlerde pakete kaydım var ama data bilgisine ulaşamadım ayrıca 2222 ye yollanan mesajar ücretsiz midir ?:dry:

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
bu arada 50 tl lik sınırsız pakete abonman olmak için neler gerekiyor vınn ım yok ve hazır kart sahibiyim telefonumdan gireceğim

----------Eklendi @ 21:33:17 ---------- Yazıldı @ 21:30:45 ----------

internet paketi aboneliğiniz bulunmamaktadır diyo acaba net paketini alalı 12 saat olmadı ondan mı hata veriyor ? online işlemlerde pakete kaydım var ama data bilgisine ulaşamadım ayrıca 2222 ye yollanan mesajar ücretsiz midir ?:dry:

evet ücretsiz

srooyunu

Üye
    Konu Sahibi
turkcell kota upload + download e anladım en bu işten ? :vur :off::off::off::off:

tron45

tron45

Üye
slm turkcell sitesine gir şifre al gir sayfada araştır seni yonlendireçektir kalan internet kalan dakika her şeyi dakika dakika ögrenebilirsin

admiral23

admiral23

Üye
ben 1 aydan fazladır kullanıyorum bende de hata veriyor. müşteri hizmetlerini aradım KALAN MB yazıp 2260 a gönderin dedi.gönderdim cevap gelmedi :dry:

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici

Üst Alt