Faturasız / Faturalı Turkcell 4.5G'ye Hazırlık Kampanyası simkart degişimine 4.5 gb internet hediye

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell 4.5G'ye Hazırlık Kampanyası simkart degişimine 4.5 gb internet hediye
4.5G'ye hazır mısınız? Uyumlu SIM kartınız henüz yok ise SIM kartınızı hemen ÜCRETSİZ değiştirin! Üstelik 4.5G akıllı cihaz sahiplerimize özel, değişime tam 4.5 GB internet hediye!
Hemen en yakın Turkcell İletişim Merkezi'ne giderek, 4.5G uyumlu olmayan SIM kartınızı, ücretsiz değiştirebilirsiniz. Üstelik değişiminizde, 4.5 GB internet tam 30 gün boyunca hediye! Uyumlu olup olmadığınızı hemen öğrenmek için 4.5G yazıp 2222'ye SMS gönderin! 31 Mart 2016 tarihine kadar geçerli. SIM kart değişikliğiniz sonrası, 4.5 GB internet faydamızdan yararlanmak için HAZIRIM yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve super999999

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
Hazır Karta yok faturalilara var

super999999

super999999

Üye
Önceden 1gb almayanlar alabiliyor bence çok saçma herkese eşit vermelilerdi...

goldmobile

goldmobile

Üye
Ben 1 hafta önce yeni numara aldım 4.5 g uyumlu telefon da destekliyor ama yeni numara olduğu için 100 mb internet geldi sorum şimdi ben bu 4.5gb internet paketi alabilirmiyim?

super999999

super999999

Üye
Ben 1 hafta önce yeni numara aldım 4.5 g uyumlu telefon da destekliyor ama yeni numara olduğu için 100 mb internet geldi sorum şimdi ben bu 4.5gb internet paketi alabilirmiyim?
Hattın 4.5g ise galiba evet :)

goldmobile

goldmobile

Üye
Hattım 4.5 nasıl alınırım?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Ben 4.5g uyumlu sim ve yeni faturalı hat almıştım mesaj attım az önce ve hediye geldi

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
ben daha önce 1GB internet hediyesini kullandığım halde 4.5GB interneti verdi:) çok iyi oldu valla:) bu arada hattım faturasız

goldmobile

goldmobile

Üye
ben daha önce 1GB internet hediyesini kullandığım halde 4.5GB interneti verdi:) çok iyi oldu valla:) bu arada hattım faturasız
ya beni de aydınlata bitirmisiniz bu konuda şimdi ben 1 hafta önce yeni numara aldım faturasız ve süper tarifedeyim
Az önce Turkcell müşteri temsilcisini aradım dedi ki hediye 4.5gb internet paketi şu anda yok 1GB var sorum siz ne zaman aldınız? Ben de alabilirimmi?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Mesaj atsana konuda detaylar var sana da verirler muhtemelen

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
ya beni de aydınlata bitirmisiniz bu konuda şimdi ben 1 hafta önce yeni numara aldım faturasız ve süper tarifedeyim
Az önce Turkcell müşteri temsilcisini aradım dedi ki hediye 4.5gb internet paketi şu anda yok 1GB var sorum siz ne zaman aldınız? Ben de alabilirimmi?

bende 1GB hediyeyi almıştım.onu bitirdim.şimdi HAZIRIM yazıp 2222e yolladım geldi bedava internet.sizde mesaj atın 2222 ye kesin gelir

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
bende 1GB hediyeyi almıştım.onu bitirdim.şimdi HAZIRIM yazıp 2222e yolladım geldi bedava internet.sizde mesaj atın 2222 ye kesin gelir
Bende 1 gb internet almıştım bunu vermedi gelen mesaj. Bu kampanyadan son 30 gun icerisinde ilk kez 4.5G uyumlu sim karta gecis yapan aboneler yararlanabilir.

• Beğen
Tepkiler: super999999
super999999

super999999

Üye
Bende oldu yaşasın :))) Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
Bunların acısını cıkarır türkcell

• Beğen
Tepkiler: super999999

hakanxxx

Üye
Numara tasimayla gelenlere var mi 4.5gb internet?