Türkcell 3g Vınn.

Konu, 'Turkcell Servisleri / 3G' kısmında sinan9006 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2844 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Türkcell 3g Vınn.

Arkadaşlar turkcell 3g modemlerde 2 sene kullanma mecburiyeti mi var aynı şey vodafone da geçerli mi?
    Sizce 3g modem de turkcell mi yoksa vodafone daha iyi ?
    teşekkürler.

Yazan: sinan9006

Türkcell 3g Vınn. konusuna benzer içerikler

1. VINN 3G MultiModem Kampanyası ( 16 Eylül 2009 | Turkcell Kampanyalar / Tarifeler )

Müşterilerinize internet bağlantısı sunmak mı istiyorsunuz? Sabit bağlantınız yok mu? VINN 3G MultiModem'e sahip olmanın en kolay yolu 24 ay 3G internet Paketi kullanmak! Ayda 39 TL'den başlayan fiyatlarla. GENEL Sabit telefon...
  2. 3g vınn ( 28 Eylül 2011 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

evdeki internetimi kapatıp 3g vınn aldımiyimi yaptım kötümü yaptım
  3. Turkcell Vınn 3G ( 5 Ağustos 2012 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

3G VINN modem ile mobil internet keyfini Turkcell kalitesinde yaşayın. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ HSDPA 7,2 Mb/s'a varan...
  4. Türkcell Vınn Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz ( 29 Ağustos 2012 | Turkcell Servisleri / 3G )

Üniversiteyi Kazandıgımdan Dolayı Rizeye Gitmek Zorundayım Ve Gidecegım Yerde İnternet yok Vınn Almak istiyorum Ancak Herkez Vınndan Şikayetçi Yok Çok Para Geliyor Kotası Çabuk Bitiyor Vs Vs Tecrübelerinizi Yazarmısınız Ne Kadarı Doğru Vınn...
  5. Türkcell vınn kotaaa ( 26 Mart 2013 | Turkcell Servisleri / 3G )

arkadaşlar 3 gün once turkcell vınn aldım 4gb 39 tl ama 30 tl ye aldım. 2 günde 1200gb gitti. video izlemedim download yaptım ama 30mb bisi neden bu kadar cok mb harcıyor anlamadım ne yapmam lazım hat kontörlü tahahhutu falan yok hic.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 2:55:14