turkcell 3g vınn başvuruları hak. yardım

Konu, 'Turkcell Servisleri / 3G' kısmında selmangulec tarafından paylaşıldı. Okunma: 5106 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. turkcell 3g vınn başvuruları hak. yardım

merhabalar ,
    3g vınn kontratlı olarak alanlardan veya bu konuda bilgi sahbi olanlardan birşey danışmak istiyorum. acaba bu 3g modem işine hiçmi girmeyelim . turkcell, vodafone ve avea forumlarında hiç kullanılmamasını tavsiye ediyorlar.

başvuru yaparken acaba bizlerden extra bir evrak isteyecekler mi acaba ? kimlik ve sabit bir adres belritir bir fatura ile mi gidildiğinde açılıyor. turkcell bayisine bunu danıştım sabit bir fatura istiyorlarmış .

cepten girdim nete paket alıp denedim ama olmadı yapamadım. 2 adresimiz var ve diğer bağ evinde internet yok bu yüzden diğer eve adsl den girmek istediğimde çok zorlanıyorum bu yüzden de 3g modem ile diğer evde girmek istiyorum ama çok yüksek geliyor diyenlerin yazılarını da okuytunca biraz tırsıyorum .

Yazan: selmangulec
  2. bende tevsiye etmiyorum turkcell 3 g win'i.kazıklıyorlar.iptal edemessin .her fatura odemede bir sürü problem çikariyorlar.iyi çekmiyor.kota aşdin diye çok para aliyorlar. kimse almasin.:off:

turkcell 3g vınn başvuruları hak. yardım konusuna benzer içerikler

1. turkcell 3g vınn satılık ( 20 Haziran 2011 | Diğer İlanlar )

Satıldı
  2. Turkcell vınn 3g mobil modem ( 1 Mart 2012 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

ÜRÜN ÇOK AZ KULLANILMIŞTIR.SADECE 2 YAZ TATİLDE KULLANILMIŞ DAHA SONRA KALDIRILMIŞTIR.DATA KABLOSU, KUTUSU, FATURASI, KULLANMA KLAVUZU HEPSİ ORJİNAL KUTUSU İLE GÖNDERİLECEKTİR.HAZİRAN AYINA KADAR GARANTİSİ DEVAM ETMEKTEDİR.ÇİZİKSİZ SIFIR GİBİ...
  3. Turkcell 3G Vınn Sakın Almayın ( 3 Ağustos 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Evet Arkadaslar Turcellin bu oyununa kanmayın benim vınn modem var3g türkiyede sadece şehirmerkezlerinde çekiyor 15 yıldır turcelle 70 tane mesaj attım bu hız problemini düzeltmeleri icin fakat ilgilenmiyorlar sakının diyim yatın kalkın...
  4. Turkcell Vınn 3G ( 5 Ağustos 2012 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

3G VINN modem ile mobil internet keyfini Turkcell kalitesinde yaşayın. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ HSDPA 7,2 Mb/s'a varan...
  5. turkcell 3g vınn bağlantı sorunu hak. yardım rica etsem !!!! ( 13 Ekim 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

merhabalar ,kont. vınn hattım var . paket alıp nete girmek istediğimde uzun bir süre sonra . vınn dan çıkmak ve kapatmak istediğimde aşağıdaki hata mesajıı alıyorum.uygulamanızda işlenmemiş özel bir durum oluştu.devamı tıklarsanız uygulamanız bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 13:06:55