türkcell 3g modem ile telefondan nete bağlanma !!!

Sponsorlu Bağlantılar

dr_esas_çocuk

dr_esas_çocuk

Üye
    Konu Sahibi
türkcell 3g modem ile telefondan nete bağlanma !!!
beyler benim tel 5800 ben bu sene 8 e gidiyorum sbs lerde ii onun için anlıyacağınız gibi pc yi açamıyorum sıksık.Bizde trcsel 3g var onun hattını alıp telefondan nete girebilirmiyim ?? acil cevap lütfen yalnız bu hafta girebilirim belki ama sonra nezaman nete girebilirim bilmem :(:bilmm

timur_55

Üye
Wınn ın data hattıyla telefonundan da nete girebilirsin. ama arama yapamazsın. sadece internet ve mesaj için kullanabilirsin. ama mesaj atma yinede sen ayrıca ücretlendirilirsin :)

dr_esas_çocuk

dr_esas_çocuk

Üye
    Konu Sahibi
yaa takıyorum ama geçersiz bağlantı noktası diyo lütfen yardım !!!!

dr_esas_çocuk

dr_esas_çocuk

Üye
    Konu Sahibi
pardon üstat apn. demişsin açarmısın lütfen !!!

edim1979

edim1979

Üye
pardon üstat apn. demişsin açarmısın lütfen !!!
arkadaşım ben iphone kullnıcısıyım aynı sorun bendede oluyordu benim telefonum baglantı ayarları sizinkine göre farklılık göstere bili kısaca şunu söyleyeyim baglantı yarları bagalantı yarlarını düzel seçenegi ve internet yazan yeri sil boş bırak kayadet telfoınu tekrar başlat en iyisi fazala kafanı yorma müşteri hşzmetlerini ara sana yardımcı oluyolar

buraklyn

Üye
SLM ;Müşteri hizmetlerini arıyacaksın! data hattını telefon kullanımına açtıracaksın hepsi bu kadar

ozdalcom

Üye
Merhabalar;

Telefonunuzda şu yolu takip edin. Ayarlar/bağlantı/hedefler/internet buraya girdiğinizde turkcell internet yaza ayarın içine girin. küçük harflerle "internet" yazan erişim noktası bölümüne "mgb" yazın. Kaydettikten sonra telefonu bir kere kapatıp açmanız yeterli olacaktır.

dr_esas_çocuk

dr_esas_çocuk

Üye
    Konu Sahibi
saolasınız bi müşteri hizmetlerini arıyıp sorıyım time gittim HİÇ yardımcı olmadılar
:(

dr_esas_çocuk

dr_esas_çocuk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu konuda yrdım isteyen müşteri hizmetlerini kapısını aşındırsın anca işe yarar:)

coroglan

Üye
türkcell t10 da wın 3g modemi kullanabilir miyim bu konuda bana yardımcı olacak arkadaş var mı

Üst Alt