Faturasız / Faturalı Turkcell 25 TL’ye 500dk* + HY 1000 SMS + 2GB İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

JohanGielen

JohanGielen

Üye
Arkadaslar mantıklı ben su an avea kullanıyorum internet hızı çok yavaş sırf bu yüzden bu paket mantıklı

Fakat illaki kendi tc kimlik numarani mi kullanmak lazım yaşım 25 den büyük çevreden birisinin tc kimlik numarasını kullansak olmaz mı?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Işte saçmalık burda illaki kendi tc demesi olmadı Avea herkese kapıyı açıyor

JohanGielen

JohanGielen

Üye
Işte saçmalık burda illaki kendi tc demesi olmadı Avea herkese kapıyı açıyor

Illaki kendi kendi tc kimliği mi olması gerekiyormuş

Bir arkadaş zannedersem eşinin tc kimliğini vermiş bir arkadaştan tc kimliği bile istememisler en iyisi bir turkcell satış yerine sormak lazım galiba

hakanserce007

Üye
Hattın yasal sahibinin kim olduğu farketmiyor. 25 yaş altı birinin hat kullanıcısı olarak gözükmesi yetiyor. Gencturkcel e uye olunmasi gerek. Benim yaşım 24, hattım annemin üzerine kayıtlı ama bu paketi kullanıyorum. Avea çok yavaş. Turkcell kaliteli. Bu paketi tavsiye ederim herkese.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Hattın yasal sahibinin kim olduğu farketmiyor. 25 yaş altı birinin hat kullanıcısı olarak gözükmesi yetiyor. Gencturkcel e uye olunmasi gerek. Benim yaşım 24, hattım annemin üzerine kayıtlı ama bu paketi kullanıyorum. Avea çok yavaş. Turkcell kaliteli. Bu paketi tavsiye ederim herkese.
Burda ha avea ha turkcell ha vodafone hiç biri farketmez yasın 25 ve altıysa sanslısın ha 25 gectıysen zengın gozuyle bakıyorlar

JohanGielen

JohanGielen

Üye

peki misal çevremden birisi olsa olurmu? sence arkadaşım illaki soyad tutması gerekiyormuymus bilgin varmı? teşekkürler

JohanGielen

JohanGielen

Üye
Arkadaşlar bende geçiş yaptım fakat hat daha aktif olmadı hat açılınca ne yapmam lazım tc kimlik numarası vs girmek gerekli mi teşekkürler

ilo53

ilo53

Üye
Arkadaşlar bende geçiş yaptım fakat hat daha aktif olmadı hat açılınca ne yapmam lazım tc kimlik numarası vs girmek gerekli mi teşekkürler
Yıldız ek genç yazp 2222 gönderiyorsun.sana tavsiyem 30tl yükle 100mb ve turkcell içi 1000sms gelsin.

• Beğen
Tepkiler: JohanGielen
alical33

alical33

Üye
Bu kampanya 30 nisana kadardı afişlerde öyle yazıyordu uzamadıysa ben 27sinde geçtim turkcell in diğer operatörlerden kalite farkı tartışılmaz

JohanGielen

JohanGielen

Üye
Bu kampanya 30 nisana kadardı afişlerde öyle yazıyordu uzamadıysa ben 27sinde geçtim turkcell in diğer operatörlerden kalite farkı tartışılmaz

Mayıs 30 una kadar uzatmislar

alical33

alical33

Üye
İyi olmuş ozaman

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Heryone degıl 500 dk sadece 250 dk heryone

ilo53

ilo53

Üye
Arkadaşlar kampanya süper 2gb türkcellde 30tl bu kampanyada herşey dahil 25 internet hızıda mükemmel artik diğer operatörlere daha geçmem

alical33

alical33

Üye
Evet 250 turkcell 250 her yone

JohanGielen

JohanGielen

Üye
Arkadaşlar kampanya süper 2gb türkcellde 30tl bu kampanyada herşey dahil 25 internet hızıda mükemmel artik diğer operatörlere daha geçmem

Bende geçmem de bir sene diye duydum acaba doğru mu sonrasına ne olur bilmem

Gece Karanlığı

Üye
kampanya bitti

JohanGielen

JohanGielen

Üye
Yıldız ek genç yazp 2222 gönderiyorsun.sana tavsiyem 30tl yükle 100mb ve turkcell içi 1000sms gelsin.

Sadece yıldız ek genç yazmak yeterli mi 500 dk için de yıldız 500 paketi var onunla ilgili birsey yazmamiza gerek varmı

Üst Alt