Türkcelden 1 ay içinde ikinci defa gün boyu bedava geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Türkcelden 1 ay içinde ikinci defa gün boyu bedava geldi
Turkcell ile gecirdiginiz 6. yiliniz kutlu olsun. Siz Ozel Musterimize bugun tum Turkcellilerle yurticinde yapacaginiz konusmalar bizden size hediye.

valla bende şaşırdım yaklaşık 1 ay önce yine aynı mesaj gelmişti bugün yine geldi doya doya konuşuyorum turkcele iyi şeyler oluyor galiba başka gelen arkadaşkar varmı acaba

darülmendep

darülmendep

Üye
Ya bende iki hat var Turkcell'in ama hiçbirine yollamıyor bu

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Arkadaşım benimde 4yıllık hattım var Haziran 2oo9 dan öte 4ay boyunca 1 gün bedava görüşme yaptım aynı sana geldiği gibi bir mesaj geldi , bir süreye kadar her ay 1 günlük bedava görüşme verecektir , .

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
babamın hattı 9 senedir var turkcell bir kere doğum gününde bedava sms verdiğini hatırlıyorum başkada bedava verdiğini hatırlamıyorum acaba müşteri hizmetlerinden istesek bi sonuç çıkar mı :)

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Müşteri hizmetlerini arasanız bir sonuç çıkabilir , babamın hattı var 13senelik daha bir bedava birşey verdiğini hatırlamıyorum sizce bu neyden kaynaklanıyor abimin hattı da var 6yıllık ona da gelmiyor , ama benim hat çok ballı her ay bedava , hattı aldığım seneden beri bol bol görüşme sms kampanyalar sundu bana..

elive

elive

Emekli Yönetici
arkadaşlar bu tarz aboneye özel kampanya ve fırsatlar belirli bir inceleme sonucunda(aslında sizin hattı kullanımıza,kontör yükleme oranı vs.) aboneye sunuluyor.. yani siz istesenizde istemesenizde size teklif gelebilirde gelmeyebilirde..

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Arkadaşım bence Kontor yüklemeyle alakası yok ben hattı aldığım ilk 2ay da bedava 300kontor kazandım, Mesajın Başlığı da "Sadece Sana Özel 200kontor , 100kontor yükle 200kontor Turkcellden !.. Kontor yükleme oranına bakarsak da öyle çok kontor yükleyen biri değilim. dediğin benim gözümde de tutmuştu ama öyle değil bence.

pitbull112233

pitbull112233

Üye
hocam eger platinum abone isen boyle bisey yapiliyor. mantigi da soyle: sen mesela hatti 2003 yilinin subat ayinin 10'unda aldin. platinum oldugun andan itibaren o anda 2009 yilindaysan 6 senelik abone oluyorsun ve 2009'un ocak ayindan baslayarak 6 senelik abone oldugun icin 6 aylik sure boyunce her ayin 10'unda (hatti ilk aldigin tarih) tum gun bedava gonderiyorlar. ertesi sene platinum durumun devam ederse bu sefer de 7 senelik abone oldugun icin 7 ay boyunce her ayin 10'unda tum gun bedava veriyorlar. umarim aciklama iyi olmustur.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Açıklamayı gayet açıklayıcı ancak ben Platinum Abonesi falan olmadım

pitbull112233

pitbull112233

Üye
bana musteri temsilcisi bu sekilde aciklamisti ama platinum degilsen o farkli bisey demek ki.arayip sormak lazim

pitbull112233

pitbull112233

Üye
eyvallah

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Banada yolladılar bugün. 3. yılı kutluyorlar. Ama konuşacak kimse yok :(
dün gelseydi bayram diye arayacak birçok kişi vardı ama şimdi kimi arayıp ne söyleyeyim ki :)
Bende telefonu bıraktım eve arayıp konuşsunlar. :ehe
Bu arada doğum günü ile birlikte bu sene 3 kez oldu, zaten haftada iki gün bedava var yetiyor.
Sevgilimiz yok diye boş boş gidiyor dakikalar, olsa zaten dakikalar yetmezdi biliyorum :ehe

darülmendep

darülmendep

Üye
Uyanııık bu arada bana niye vermiyorlar :bann:

pitbull112233

pitbull112233

Üye
Banada yolladılar bugün. 3. yılı kutluyorlar. Ama konuşacak kimse yok :(
dün gelseydi bayram diye arayacak birçok kişi vardı ama şimdi kimi arayıp ne söyleyeyim ki :)
Bende telefonu bıraktım eve arayıp konuşsunlar. :ehe
Bu arada doğum günü ile birlikte bu sene 3 kez oldu, zaten haftada iki gün bedava var yetiyor.
Sevgilimiz yok diye boş boş gidiyor dakikalar, olsa zaten dakikalar yetmezdi biliyorum :ehe

aynen katiliyorum. ogrenciyken o zamanlar yeni cikan 6310 telefonun yuzune bakmazdim upuzun diye simdi bulsam sarji 1 hafta gidiyor diye sifirini alirim. telefonlara sarj dayanmiyor :)

atilla54

atilla54

Üye
arkadaşlar hediye olarak %100 verilen doğum günü hediyesi var hattın sahibini doğum gününde m.hizmetlerini arıyonuz 50 kontor veriyolar babamın üstüne 3 hat vardı 3 nede 50 kontor verdiler doğum gününde.

Konu ile alakalı ayrıntılı açıklamayı daha önce forumda konu olarak açmıştım ilgilenen arkdaşlar bakabilir ve sorunuz varsa yanıtlayabilrim.geçen sene ben hediye aldım 50 şer kontor bu sene verirlermi onu bilmem ama yine arıcam.50 normal kontor veriyolar üstelik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt