türkcel den 7 gün her yöne 14.000 köntör alan var mı....?

Konu, 'Turkcell Genel Bilgiler / Haberler' kısmında imece iletişim tarafından paylaşıldı. Okunma: 3345 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. türkcel den 7 gün her yöne 14.000 köntör alan var mı....?

günün fırsatında 11.30 civarlarında kampanya başladı 15 dk ya kadar bitti :( neye ugradıgımı şaşırdım elim ayagım dolandı.içinizde şanslı arkadaşlar varmı.cok yogunluktan sayfada dogru dürüst calışmadı.......üzgünüz......yeni günün fırsatlarında görüşmek dileğiyle.....saygılarımla....
    Kayıt olan ilk 2009 gnçtrkcll'li, 50 kontöre her yöne 7 gün boyunca konuşabilecekleri 14.000 kontör kazanıyor.

• Toplam 14.000 kontör ile sınırlıdır.
    • TURKCELL

Yazan: imece iletişim
  2. Günün fırsatı yorumları ana başlık altında toplanmıştır. http://www.maxicep.com/turkcell/turkcell-gunun-firsati-kampanya-tarihcesi-191648.html

Bugün günün fırsatı saat 10:00 da aktif olmuştur. Saat 10:05 de forumda duyrulmuştur. Saat 10:10 da ise günün fırsatı bilgilendirme servisimizde kaydı bulunan 33 üyemize sms bildirilmiştir. Kampanya saat 12:00 da sona ermiş olup sadece 2 saat aktif kalmıştır.

Buradan devam edelim http://www.maxicep.com/turkcell/turkcell-gunun-firsati-kampanya-tarihcesi-191648.html

türkcel den 7 gün her yöne 14.000 köntör alan var mı....? konusuna benzer içerikler

1. turkcell her yöne sınırsız tarifesine geçen var mı?

turkcell her yöne sınırsız tarifesine geçen arkadaşlar varsa avea arankazan kampanyasından kontör kazanmama yardımco olabilir mi?
  2. Her yöne 40 köntör kaç dakika eder

arkadaslar aveadan bı mesaj geldı heryone 40 kontor kazandınız dıye :D:D:D turkcell hattı aramak ıstıyorum kac dakıka konusurm kı ??? :bilmem::bilmem::bilmem:
  3. Her yöne 100 dk & her yöne 2000 SMS & Sınırsız İnternet | Böyle bir paket var mı ?

Merhaba arkadaşlar,Turkcelliyim. Faturasızım. Turkcellde kalabilirim,Avea veya Vodafone'da geçebilirim. Adı,paket,kampanya,tarife herneyse. Faturasız için,Her yöne 100 dk & her yöne 2000 sms ve sınırsız internet var mı ? Varsa ne kadar ?...
  4. frezone Her Yöne Maxi sms zam var mı

arkadaşlar frezone sıtesıne bakıyorum 12bın sms zam yok vodafonun sitesıne bakıyorum zam var benim ki frezone
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 21:09:11