türkcel 3g vınn modemde vodafone hat aylık günlük limitsiz net paketi kullanılırmı?? lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

turkey-03

turkey-03

Üye
arkadaslar bende mtc rus hattı modemı var ben bunu turkceel wodofon takdım code ıstıyor nasıl cözebılırım yardımcı olursanız sevınırım

blackface

blackface

Üye
3g Modem kilit kırıcılar var bu adresten indirebilirsin.

Alternatif Link:

rar sifresi : mbilici

detaylı bilgiyede: linkinden ulasabilirsin

RepresentativE

RepresentativE

Üye
Selamlar ;

Kardeş tek yapman gereken mobil partner adlı programı pcne yüklemen başka bişey yapmana gerek yok.
Daha sonra mobil partner programından yeni profil ekliyorsun
internet yazıyorsun ilk kutuya diğer seçenek ekli zaten.turkcell vınn modeme vodafone hattını takıp kullanıyorsun ama 100 mb den sonra hız acayip düşüyor işe yararmı pek bilinmez :d:

asigsasi

asigsasi

Üye
deneyeceğim

gxkhan27

Üye
türkcel 3g vınn modemde vodafone hat aylık günlük limitsiz net paketi kullanılırmı?? yani türkcell 3g vınn modemde türkcell hat yerine vodafone hat kullansam çalışırmı baglantı kurarmı yardımlarınızı ve yorumlarını bekliyorum!!!!!!! :megafon::megafon::megafon::megafon:
türkcell vınn takın ve türkcell vını tanıtın sonra vodafone vodemnet yazılımını indirin ve kurun daha sonra vınnı çıkarın vodemnet programını açın bekleyiin bağlı cihiz yok diyene kadar sonra vınn takın pcye yanlız bu arada sabırlı olmanız lazım . sizi artık pini falan sorar sonra girin nete kefini çıkarın... anlamadıysanız bir yer olduysa mail adresim [email protected] mail atabilirsiziniz

aga8899

Üye
ya bu turkcell vınn kaç tl bilen varmı.formalitesiz olacak ama.?

Üst Alt