Türk malı akıllı telefon geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerim.

Kerim.

Üye
Trindeti gec pinphone,'ay'phone falan da var:kac:

pRime.

pRime.

Üye
vestel'in kendisi o şekilde çalıştığı için bunda da farklı bir şey olmayacaktır.

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
yakında çakma vesyaydon gelebilir :ehe

boran9999

boran9999

Üye
Bence cok geç kalınmış bir üretim kesinlikle bu pazarın içerisinde olmamız gerek bir çok forumdaş olumsuz eleştirilerde bulunmuş unutmayalımki bu gün o küçümsedikleri beyaz eşyalar yurt dışında büyük dünya markalarıyla rekabet edebilmektedir hatta bu markaların içinden sıyrılıp en çok tercih edilen markalar arasındadır. Bu gün Samsung bu pazarda en cok tercih edilen cihazların üreticisi olmasının başında bu işin arkasındaki halk desteğine sahip olmasıdır. Kimse Ürettiği cihazın tamamını kendi üretmiyor apple,samsung vs vs cihazların bazılarının üretim yerine bakılırsa nerede üretildiklerini görürler. içerisindeki kullanılan teknolojiden bahsetmiyorum bile patent vs vs. Tamamıyla tüm markalar dışarıya bağımlı üretim içerisindeler bunu göz ardı etmemek lazım. iyi forumlar.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Destek konusunda haklısın ama nedense yurt içine dagıtım yaptıgı çogu beyaz eşya arıza çıkarıyor,imalat hatası olan cihazları o zaman bilerek iç piyasaya sürüyor

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
acaba işletim sistemi ne olacak :hmmm android olur bi de ucuz olursa türkiyede tutulabilir

restmod

restmod

Üye
Ya birakalim bu dunya markalariyla yarisiyor sacmaligini vestel tum mallarini cinde uretiyor yada parcalari ordan alip burda montaj yapiyor ve fiyatlarininda bi samsungtan lg den asagi yani yok bizim halkimizdada arastirma aliskanligi yok goruyor 5 yil garantiyi kanip aliyor 2ay sonra serviste urun servis konusunda iyi vestel bitek ama servise gide gele kullanamiyorsun urunu zaten. He bide yok evlenenlere kampanya paketleri falan yapiyorlar ucuz diye aliyor millet toptan ama bilmiyyorlar ki fabrikasyon hatali olduklarini kimi gorduysem boyle kampanyalarla alan 3-5 ay sonra cop oluyor mallar bin lira verdigin bi camasir makinasini 2 ay yuz liraya almiyorlar ikinci el olarak

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Madem Türk mali olsun diyorsanız o zaman radikal bir kararla yerli işletim sistemimiz olan Pardusu yükleyin vede ona destek verin. Işin kolayına kaçıp Android yüklerseler o cihazlar yalan olur.

pRime.

pRime.

Üye
Bence cok geç kalınmış bir üretim kesinlikle bu pazarın içerisinde olmamız gerek bir çok forumdaş olumsuz eleştirilerde bulunmuş unutmayalımki bu gün o küçümsedikleri beyaz eşyalar yurt dışında büyük dünya markalarıyla rekabet edebilmektedir hatta bu markaların içinden sıyrılıp en çok tercih edilen markalar arasındadır. Bu gün Samsung bu pazarda en cok tercih edilen cihazların üreticisi olmasının başında bu işin arkasındaki halk desteğine sahip olmasıdır. Kimse Ürettiği cihazın tamamını kendi üretmiyor apple,samsung vs vs cihazların bazılarının üretim yerine bakılırsa nerede üretildiklerini görürler. içerisindeki kullanılan teknolojiden bahsetmiyorum bile patent vs vs. Tamamıyla tüm markalar dışarıya bağımlı üretim içerisindeler bunu göz ardı etmemek lazım. iyi forumlar.

ben arçelik'le beko'yu takdir ediyorum çünkü çok daha kaliteli işler çıkartıyorlar. beko yurt dışına büyük miktarda ihracatlar yapıyor mesela. sorun vestelin sahtekar bir şirket olması. türk malı diye çin malı ürün satıyorlar. ayrıca çinde üretim var çinde üretim var. onların kalitesi belli vestel'inki de ortada.

sasasahamza

Üye
işletim sistemi pırtdiroıt olacaktır...

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Vestelden telefon almak mı?

Ahmaklık.

mmt1458

Üye
vestelden bir leptop almışdım pişmanım alırken üstüne basa basa sordum Türk malı dedi 1 ay sonra falan bozuldu (ekran gelmiyodu) tamirciye gittim adam bune dedi çinden alsam daha az çin malı parça vardır dedi resmen kafayı yedim gittim o adamın önüne atıp çıkdım 50 tl bverio noşlanın 3310 alırım daha iyi

foreverthe

foreverthe

Üye
Bence yapması iyi olmuş. Türkiye telefon sektörüne yönelebilir bu da yeni iş imkanları demektir yeni işçiler alınır bu tarz şeyler ve kendi yazılımızı kendimiz yapmalıyız.

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar Vestel ürünlerini Çin'de üretiyor. Ama malzeme Türkiye'den yani kaliteli ve sağlam malzemeden. Çin'deki işçilerin başında duran kişilerde yaptıran kişilerde mühendislerde Türk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt