Tüm nokia kullanicilarinin memnuniyeti için anket

Sponsorlu Bağlantılar

NOKIADAN NE KADAR MEMNUNSUNUZ

• Kullanılan toplam oy
    73
  • Anket kapatılmış .
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
    Konu Sahibi
Tüm nokia kullanicilarinin memnuniyeti için anket
1:kullanmadiğim için yorumsuzum
2:kullaniyorum ve hiç memnun değilim
3:kullaniyorum ve çok memnunum
4:şu an için memnun değilim ama umutluyum

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:naughty:

phasan

phasan

Üye
1:kullanmadiğim için yorumsuzum

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
    Konu Sahibi
katılan ve katılacak tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Emrgncy

Emrgncy

Üye
:hmmm Anket seçenekleri eksik gibi, Çok memnunum ve memnun değilim...

Bu ikisinin arası olması lazım, idare eder gibi mesela :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
anketteki şıkkı oylarsanız daha belirleyici olacaksınız :tşk:

- - - Eklendi - - -

idare ederi şuan için değilim ama umutluyum şıkkını düşündüm ama talep olursa ekliyeyim
Bence bu şık kalsın.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bir yıla yaklaştı wp7.8 lumia900 sabit olarak kullanıyorum. Wp8'ler geldikten sonra sirasiyla lumia920,820,620 hepsini hakkinda bir kullanici deneyimi edinecek kadar kullandim. Açık konuşayım hicbirisi lumia900'un verdigi zevki vermedi bana. Fakat wp8 lumialar da fiyatlarına gore iyi ve memnun kaldigim cihazlardı. Hic birinde sorun yaşamadim. Sadece 3 yıl önce aldigim N8'de reset sorunu vardı ve onu da ilk servise verişimde degilimi onaylandi. N8'i garanti suresinin dolmasina 6ay kala sattim ve hoparlörüyle ahizesinde tozdan dolayi sorun vardi. Sabah Bakırköy Kvk teknik servise verdim ögleden sonra aradilar cihaziniz hazir diye. Hem de ariza benim kusurum olmasina ragmen ucretsiz yapildi.

Sonuc olarak 16-17 yildir onlarca Nokia telefon kullandim ve hepsinden de memnun kaldim. Umarim bundan sonra da bu memnuniyeti devam ettirecek cihazlar gelmeye devam eder.

• Beğen
Tepkiler: kamuraN021
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
    Konu Sahibi
bende sizin gibi en az abartısız 50-60 farklı nokıa kullandım hemen hemen hepsinden memnun kaldım ancak.....taki şu rekabet olayı android çıkana kadar. memnun olmadığım yanı ise yılların verdiği deneyime sahipsiniz arkanızda milyonlarca kullanıcınınız var ve siz bu rekabetten zarar görüyosunuz, çok büyük umutlarla severek aldığım 920 den şuan ki haliyle memnuniyetsizliğim var layık olduğumuz ilgi ve alakayı görmek istiyorum.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Anket guzel fikir teşekkürler :)
ben 6-7 çeşit telefon kullandım hepsi nokıa sadece x6da internet konusunda sıkıntı yaşıyordum diğer konularda memnundum taki lumiayı alıncaya kadar şuan telefon benim açımdan dört dörtlük harika fotoğraf çekiyor hafıza boyutu yüksek ve internette sorun yok ve en önemlisi ben dengesiz biriyim telefonun sağlamlığı çok iyi :) Teşekkurler Nokıa

• Beğen
Tepkiler: kamuraN021
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
    Konu Sahibi
Anket guzel fikir teşekkürler :)
ben 6-7 çeşit telefon kullandım hepsi nokıa sadece x6da internet konusunda sıkıntı yaşıyordum diğer konularda memnundum taki lumiayı alıncaya kadar şuan telefon benim açımdan dört dörtlük harika fotoğraf çekiyor hafıza boyutu yüksek ve internette sorun yok ve en önemlisi ben dengesiz biriyim telefonun sağlamlığı çok iyi :) Teşekkurler Nokıa
katılımınız için :tşk:

alical33

alical33

Üye
bende şimdiye kadar 9-10 tane nokia marka telefon sadece 920 hatalı parti üretim denk geldi onuda bir şekilde başka bir 920 ile değiştirdim ve gayet memnunum 920 benm bütün ihtiyaçlarımı karşılıyor nokia üzerine gözle görülür farklar sunacak yeni bir telefon çıkarana kadar değiştirmeyi de düşünmüyorum anket için oyumu kullandım teşekkürler konu için

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
    Konu Sahibi
bende şimdiye kadar 9-10 tane nokia marka telefon sadece 920 hatalı parti üretim denk geldi onuda bir şekilde başka bir 920 ile değiştirdim ve gayet memnunum 920 benm bütün ihtiyaçlarımı karşılıyor nokia üzerine gözle görülür farklar sunacak yeni bir telefon çıkarana kadar değiştirmeyi de düşünmüyorum anket için oyumu kullandım teşekkürler konu için
:rica:

PureFood

PureFood

Üye
Her ne kadar bende hem Nokia'ya hem de MS'a laflar atsam da buradan, cihazımı seviyorum. Twitter uygulaması işimi görüyor yeterince, Facebook ile de iyi anlaşıyoruz, oyun konusunda deli değilim ama mutlakao ynaırm, ağzımın tadına göre oyunlarım da var çok şükür.. Kamerası benim için yeterli, e daha ne isteyeyim.. B şıkkı, kullanıyorum çok memnunum.

phasan

phasan

Üye
anketteki şıkkı oylarsanız daha belirleyici olacaksınız :tşk:

- - - Eklendi - - -

idare ederi şuan için değilim ama umutluyum şıkkını düşündüm ama talep olursa ekliyeyim

Kusura vakmayın mobilde anket karılma yok ondan katılamam

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
    Konu Sahibi
Kusura vakmayın mobilde anket karılma yok ondan katılamam
tamam anladım arkadaşım mobilden girenler sizin gibi şık belirtirlerse sonra ekleme yaparız bilgi için teşekkürler

sauozgur

sauozgur

Üye
bende bu zamana kadar çok çeşitli telefon kullandım çoğuda nokiaydı zaten..lumialar çıkana kadar rekabetten çok uzaktı nokia uzun süredir takip ettim 2 sene önce n8 alıncada bu sene l920 alıncada azda olsa tereddüt yaşadım alsammı almasammı diye ama sistem eksiklerine rağmen şu an l920den çok memnunum hem sadeliği hem hızı hem kaliteyi gördüm bu cihazda mağazasıda benim için idare eder çok oyun düşkünü olmadığım için ki hızla gelişiyo..tek dileğim ağırdan almayıp bu pazarda nokianında microsoftunda böyle güzel işe başlamışken hızla devam etmeleri

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
    Konu Sahibi
bende bu zamana kadar çok çeşitli telefon kullandım çoğuda nokiaydı zaten..lumialar çıkana kadar rekabetten çok uzaktı nokia uzun süredir takip ettim 2 sene önce n8 alıncada bu sene l920 alıncada azda olsa tereddüt yaşadım alsammı almasammı diye ama sistem eksiklerine rağmen şu an l920den çok memnunum hem sadeliği hem hızı hem kaliteyi gördüm bu cihazda mağazasıda benim için idare eder çok oyun düşkünü olmadığım için ki hızla gelişiyo..tek dileğim ağırdan almayıp bu pazarda nokianında microsoftunda böyle güzel işe başlamışken hızla devam etmeleri
evet aynen işi hızlandırıp bi an önce güncelleme desteğini sunmaları lazım :good:

deepmano

Üye
Eskilerin en iyisiydi ama akıllı telefon yapmada samsungun çok gerisinde kaldılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Aslında anketi madem WP bölümünde açtınız "Windows Phone'dan memnun musunuz" diye açsaydınız daha iyi olurdu :hmmm

Tüm Nokia Kullanıcılarının memnuniyetine ilişkin olduğundan ve Nokia'nın birden fazla platformda telefonu bulunduğundan Cep Telefonları Genel'e taşıyorum.

Üst Alt