Tüm androıd yazılımlı telefonların ımeı değiştirme yöntemi!!! Denendi

Konu, 'Android Modifikasyon Genel & Destek' kısmında celebrim tarafından paylaşıldı. Okunma: 210046 | Cevaplanma: 108

 1. teşekkürler deneyeceğim :)
 2. Merhabalar;
  Çin'den bir telefonlu tablet getirttim. İmei değiştirme yada kayıt ettirme gibi herhangi bir işlem yapmadım. Doğrudan Türkcell hatlı simkartımı taktım ve kullanmaya başladım. Dediğim gibicihaz doğrudan Çin'den geldi. Bu durum normal midir? Acaba imei ile ilgili sorun ileride mi karşıma çıkacak yoksa bir sorun yok olarak mı algılamalıyım?
 3. Ilerde muhtemelen 1 ay sonra bilgilendirme Mesajı gelir imei kayıtlı değil diye
 4. Teşekkür ederim, peki bu durumda uyarı gelmeden ne yapmamı önerirsiniz? Cihazın imei'ini kayıt ettirme şansım var sanırsam. Yada eski cihazın imei'ini buna verme şansım var mıdır hala?
 5. arkadaşlar ben arabistandan s3 mini ve s3 getirdim s3 ü pasaporta işlettik ama s3 mini yi ne yapacağım bilmiyorum bu yontemi denesem olurmu lütfen yardımcı olun :( (not teller orjinal)
 6. hocam peki imei değiştirdik diyelim, daha sonra telefona orjinal romu geri yüklediğimizde ya da yeni rom attığımızda imei'de bir değişiklik oluyor mu?
 7. İyi Günler.
  İ(8320 model telefon aldım. Birkaç gün önce imei numarasının klonlandığına dair mesaj geldi. Bu yöntemi denedim. Değişmedi. Program ile yüklemek istedim. Değiştirme butonu aktif değil.
  Ne yapabilirim. s1307.hizliresim.com/1c/j/qbz5h.bmp
 8. elimde orjinal bir s3 mini var yanlız imeisi dandik bir simense ait dolayısıyla 3g hızında etkileri oluyor bana ait daha iyi bir telefonun imeisini çakmak istiyorum ama hiç bir kod işlemiyor google playdan mtk indirdim oda iş görmüyor hatta çin malı telefonlar için olan uygulamalara fln baktım gene olmadı bu yöntemde fıs su yazıyorum izin alıyo imeiyi giriyorum birebir koduyla fln tık yokyardım edin ya
  ---
  Bu arada herşey çalışıyor sadece net hızını bozuyo sıkıntı o zaten
 9. sim kart üzerinden nete girdiğin zaman uyarı gelecektir bende öyle olmuştu
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

 1. orjinal s3 imei değiştirme

  ,
 2. samsung ace imei değiştirme kodu

  ,
 3. s5830i imei atma

  ,
 4. orjinal samsung s3 imei değiştirme,
 5. samsung galaxy ace s5830i imei değiştirme kodu,
 6. samsung galaxy ace s5830i imei değiştirme,
 7. orjinal samsung galaxy s3 imei değiştirme