Tüm androıd yazılımlı telefonların ımeı değiştirme yöntemi!!! Denendi

Konu, 'Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek' kısmında celebrim tarafından paylaşıldı. Okunma: 251295 | Cevaplanma: 114

1. Evet Arkadaşlar daha önce mtk6573 işlemcili telefonlarda imei değiştirmeyi anlatmıştım.Sıra geldi tüm android yazılımlı teller için imei değiştirmeye.

Öncelikle telefonunuzu root yapmanız gerekmektedir.Ardından markette veya internette kolayca apk sını bulabileceğiniz "Terminal Emulator" uygulamasını indirin ve kurun
    Uygulamaya girince karşınıza mavi ekran çıkacak önce oraya su yazarak enterlayın ve superuser olarak programı kullanmaya başlayın.Örnek olarak yazacağımız imei şu olsun

123456789012345

Şimdi aynı yere aşağıdaki kodu yazıp enterlıyoruz bir hata almamışsak teli kapatıp açıyoruz ve yeni imei hayırlı olsun.

IMEI 1 için

echo 'AT+EGMR=1,7,"123456789012345"' >/dev/pttycmd1

IMEI 2 İçin

echo 'AT+EGMR=1,10,"123456789012345"' >/dev/pttycmd1

haval1984, mhasqara, anet01 ve 7 kişi daha bunu beğendi.

2. çin malı teller içinmi bu ?

3. çin üretimi android ismindeki cihaz için anlatılmış sanırım ama yeri burası değil android kullanıcıların kafasını karıştırabilir...

4. hayır bütün android işletim sistemli telefonlar için milletin kafasını bulandırmayın

By.zKn bunu beğendi.
  5. güncel

6. merhabalar bende mtk6573 android işlemcili çift hatlı telefon var yukardaki söylennenleri yaptım ama hiç bir degişiklik olmadı.

7. teli kapatıp açtığınızda deeğişmedi mi imei?

8. hayır degişmedi,

9. furbur bunu beğendi.
  10. s.a kardeş ne olur yardım et bende galaxy 5 var ucuz diye gg den aldım senin anlattığın yöntemle imei değişirmi
    msn ekleyebilirmisin
    **mail adresi paylaşımı yasak**

----------Eklendi 06.02.2012 @ 00:19:11 ---------- Yazıldı 05.02.2012 @ 22:20:10 ----------

galaxy 5 te olmadı tek sim kart ve froyo var

11. nasıl root yapcaz kardeş ?videolu anlatımı sabırsızlıkla bekliyorum ne zaman paylaşacaksın

12. hocam komuttan sonra permisson denied diye bir ahat verdi yetki hatası sanırım onu nasıl aşarız.

13. komutlar not fount diye hata veriyor su yazdım ilk düzgün onaylıyorum ve başka hangi kodu yazarsam yazimm olmuyor yardım lütfen telefon galaxy fit ve imei başka telefona klonlamışlar aldığım dükkandan sadece 2 el olduğu için dükkanın kartını aldım ama mühür vurdurtmamışım sadece imza var ne yapabilirim 353496012399104 imei ve elimde çalışmayan telefonlar var imeilerini galaxy ye kaydedebilirmiyim yardım

14. merhaba root ettim yetkileri verdim kodları yazdım ama imei değişmedi telefonu manuel açıp kapattım yani tuştan kapat aç yaptım acaba emulatorden kodla yeniden başlatmak için bi komut var mı ? yada gerek var mı ?

çin malı markası belli olmayan htc 4glte çakması bi tel var elimde...

15. denedim oldu..
    teşekkürler...

16. Dostum bunu Samsung LG ya da Sony Ericsson gibi cihazlarda denedinmi hiç? Ya da deneyen varmı örneğin Rom atarken Imeisi uçan cihazlarda yermi bu işlem ?

17. ise yaramaz sadece Cin tabanli bazi cihazlarda ise yarar bosuna ugrasmayin.

yunuss85 bunu beğendi.
  18. :oke:

19. Arkadaşlar elinde MT 6515-6516 işlemcili ÇİFT HATLI telleri olan arkadaşlara kablosuz kesin çözümü verebilirim.Bedava olmak kaydıyla:D
    Bana ulaşın...

20. Burada bayan yok dostum. E posta yaz tel no yerine :D

mumi_abi bunu beğendi.
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. android imei değiştirme

,
  2. telefon imei degistirme

,
  3. android imei atma

,
  4. android telefona imei atma,