tukurugumde kan oluyo

Sponsorlu Bağlantılar

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
tukurugumde kan oluyo
beyler 3 4 gundur tukurdugumde icinde kan goruyorum cok korkuyorum sizce bu niye oluyo bu arada bogazim agriyo ondan olabilir mi aranizda basina boyle bisi gelmis olan var mi

ismail

ismail

Üye
olmadı ama doktora git korkacağına

UpOneTR

UpOneTR

Üye
doktora git bişey kaybetmezse

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
doktora gitmeyede korkuyorum

esmeran3

esmeran3

Üye
Kardeşim benim babamın başınada geldide bademciklerden kaynaklanıyomuş ama yaz gelince geçiyo kışın soğuktan oluyo her yıl

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
akciger hastaliklari falan korkuyorum

esmeransaol biraz rahatladim biraz daha bilgi verir misin babanki nsl oluyo

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
akciger hastaliklari falan korkuyorum

esmeransaol biraz rahatladim biraz daha bilgi verir misin babanki nsl oluyo

genellikle soğukta oluyor kardeşim evde problem yok ama dışarı çıkıp yarım saat bi saat kalınca kan da oluyor tükmüğünde. ama sıcakta olunca sorun yok doktor korkulacak bişey yok dedi sıcak tutman gerekiyor boğazını dedi. Bide boğazından alıyo tükmüğü kendisi ağzının içinde toplayıpta tükürmüyo nasıl anlatacağımı bulamadım kardeşim yoksa anlatırdım boğazına hani balık kılcığı takılır ya onu çıkarmak için zorlarsın boğazını anladın sanıyorum. Öyle yapınca geliyor

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
genellikle soğukta oluyor kardeşim evde problem yok ama dışarı çıkıp yarım saat bi saat kalınca kan da oluyor tükmüğünde. ama sıcakta olunca sorun yok doktor korkulacak bişey yok dedi sıcak tutman gerekiyor boğazını dedi. Bide boğazından alıyo tükmüğü kendisi ağzının içinde toplayıpta tükürmüyo nasıl anlatacağımı bulamadım kardeşim yoksa anlatırdım boğazına hani balık kılcığı takılır ya onu çıkarmak için zorlarsın boğazını anladın sanıyorum. Öyle yapınca geliyor
saol kardesim ya tesekrlrrr bu arada demek istedigini anladim balgam cikariyosunya onu yapma demis yani bogazini zorlama demis

• Beğen
esmeran3

esmeran3

Üye
saol kardesim ya tesekrlrrr bu arada demek istedigini anladim balgam cikariyosunya onu yapma demis yani bogazini zorlama demis

aynen kardeşim boğazının yorma bi ara banada oldu artık zorlamıyorum rahatım ama git yinede bi görün sadece elindeki çubukla boğazına bakıyor başka bişi yapmıyor yanı korkma kardeşim :)

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
aynen kardeşim boğazının yorma bi ara banada oldu artık zorlamıyorum rahatım ama git yinede bi görün sadece elindeki çubukla boğazına bakıyor başka bişi yapmıyor yanı korkma kardeşim :)
eyvallah evet gidecem belki ilac falan yazar

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Aile Hekimine git.

enterneoll

enterneoll

Üye
bu yaşta verem olmak zor :D bence bademciklerinde sorun vardır (doktor değilim tabiki sadece tahminim) git doktora kurtul hem ilerlemeden önlemde al

Fatic

Fatic

Üye
Arastrma hastanesine gidip kanini test ettirmen lazm sorunun cok büyük olabilir.

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
bendde genelde hep var dişlerimi haftada bir fırcalıyorum diş etlerimden oluyordur benmde

Üst Alt