ttürk telekom hediye internet

Sponsorlu Bağlantılar

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
ttürk telekom hediye internet
selam arkadaşlar hep birlikte türk telekoma mail atalım butun operatorler hedıye ınternet verıyor neden turk telekomda yok acaba ?
2gb ınternet hedıye verıyorlar onun karsılıgındada bılgılerımıze ve konumumuza erısım ıstıyorlar yada faturalı hatlara hedıye verıyorlar bız garıbanlar beklıyoruz :D hep bırlıkte bır el atalım su konuya

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Turkcel Ne Veriyor Bal Mı :D

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
yok agacan oyle degıl en basıtı turkcel 4.5 geye gecış yaptıgında 4 gb ınternet hedıye verdı sevgılıler gunune ozel bır gunlugune 14 gb hedıye ınternet verdı vodafone yıne aynı sekılde 4.5 ye gecıte hedıye ınternet verdı haftada ayda 1 kez olmak sartıyla 1 gb ınternet hedıye verıyor ama turk telekom tırk banamısın demıyor :D

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
4.5G test kapsamında 1+10 gb internet verdi
Bunu hiçbir operatör yapmadı
Ayrıca bir kampanya daha yaptı detayları burada mevcut

Ama geç kaldınız.

Yiğidi öldür ama hakkını yemeyelim :oke:

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
4.5G test kapsamında 1+10 gb internet verdi
Bunu hiçbir operatör yapmadı
Ayrıca bir kampanya daha yaptı detayları burada mevcut

Ama geç kaldınız.

Yiğidi öldür ama hakkını yemeyelim :oke:
tamam bak bunu bılıyorum haftada ıkı gun 2 gb ama karsılıgında bılgılerımıze erısım ıstıyor 1+10 ise faturalı hatlar ıcın yanlış bılmıyorsam

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
tamam bak bunu bılıyorum haftada ıkı gun 2 gb ama karsılıgında bılgılerımıze erısım ıstıyor 1+10 ise faturalı hatlar ıcın yanlış bılmıyorsam
Bilgilere erişim olayı? buna kimse sahip değil
evet sadece faturalı hat sahiplerine
kontorluden avantajı çok , bende Turkcell den geçtim 4 yıl oldu çok memnunum ve hat kullandımı anladım
Tavsiye ederim

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
Bilgilere erişim olayı? buna kimse sahip değil
evet sadece faturalı hat sahiplerine
kontorluden avantajı çok , bende Turkcell den geçtim 4 yıl oldu çok memnunum ve hat kullandımı anladım
Tavsiye ederim
Evet turk telekom bılgılerıne erısım ıstıyor aylık haftada 2 gun 2gb hedıye ınternet ıcın sart kosuyor yanı konumunu bılgılerını vs. ama ben faturasız kullanıyorum. Ne yazıkkı faturalı hattan dılım yandı bır kez daha gecmem faturalıya turkcell cok ıyı ama cok pahalı 2 yıl kullandım turkcelı ha bıre para gıdıyor banka faızı gıbı faturasıza gectım.sonrada turk telekoma gecıs yaptım turkcelde 50 tl verdıgım 500dk 1000 sms 4 gb ınternetı su anda turk telekomda 5 gb ınternet 750 dk 1000 sms 35 tl oduyorum.faturasız ama ımternet yetmıyor nasıl akıllı telefon kullanıyorsam :))

Üst Alt