TTPod v3.71 S60v5 Unsigned [English] With Run Patch Repack

Konu, 'Symbian S60v5 Müzik Oynatıcılar' kısmında Nadir tarafından paylaşıldı. Okunma: 37195 | Cevaplanma: 97

1. Evet arkadaşlar herkesin bildiği müzik player.sertifikalayıp kurun.iki çeviri ekledim hangisi çalışırsa onu kurun.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Everyday sounds is a powerful, completely free cell phone music player, support lyrics and songs pictures downloads, skin blossoms change, more dazzling visual effects of shock, while the rich preset equalizer effects, support for audio enhancement , simple user-friendly operation, bringing a new mobile phone experience songs, music is an essential tool Muzhiyizu.

Nokia:
    5:5230 / 5232/5233/5530/5800/5802
    N: N97/N97 Mini
    X: x6
    C: c6

TTPod v3.71 S60v5 Unsigned [English] With Run Patch Repack - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. çok teşekkürler bir türlü yükleyememiştim önceden verilenleri bu hatasız yüklendi.
  3. iyi günlerde kullanın.
  4. Beta değil,doğru mu?
  5. hayır değil.
  6. teşekkürler..bu programda en sevdiğim özellik uyku modunun olması :)
  7. iyi günlerde kullanın.çok güzel bir player dır.
  8. hangisini yükleyelim deneyenler bilgi verirse iyi olur. Bir de uyku modu ne işe yarıyor??
  9. teşekkürler hocam elinize sağlık
  10. iyi günlerde kullanın arkadaşlar.
  11. < Resmi açmak için tıklayın >
    TTPod_s60v5_v3.71en.sis (1.27 MB (Megabyte), 151x kez indirildi)< Resmi açmak için tıklayın >
    TTPod 3.71 SymbianS60v5 EN by SymPViet.sisx (2.81 MB (Megabyte), 177x kez indirildi)kardeş paylaşım için tşkler ..

TTPOD 3.71 SYMBIANS60V5 EN BY SYMPVIET sertifkalayıp telefona kurabilirsiniz
    diger dosya sertifikalayıp kurdugum halde Sertifika hatası verıyor telefonum 5800 xp bilginiz olsun..
  12. ellerinize sağlık. ilk dosyayı sertifikalayıp kurdum kusursuz çalışıyor. fakat dokunmatik ekranı kullanarak sesi nasıl kısıp arttırabiliriz keşfeden varsa yardımlarını bekliyorum.

model: 5800
  13. bilen arkadaşlar yardım eder.
  14. dostum sesi dokunmatik ekrandan kapatıp açamamanın nedeni arayüzden kaynaklanıyor. anl arkadaşın yayınladığı skin ( arayüz ) paketi var aynı sayfada işini görür...
  15. tesekkurler guzel versiyonmus :oke:
  16. iyi günlerde kullanın.
  17. benim 5800 da çalısıyor ama müzik dosyaları taratırken %78 e geldigi zaman program kendini otomatik kapatıyor neden acaba ?
  18. sertifikalamayı nasıl yapabilirim
  19. teşekkürler
  20. birşey değil.
    MehmetErdaL bunu beğendi.
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. ttpod patch maxicep