TTNET'ten Şikayetçi OLanLar Buraya.

Sponsorlu Bağlantılar

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
TTNET'ten Şikayetçi OLanLar Buraya.
SeLam ArkadaşLar, Benim Gibi TTNET'ten Şikayetçii oLan Kaç Kişi Var Acaba ?
TTNET'i 6 YıLDır KuLLandığım İçin Çok Pişmanım, Kusura Bakmayın Ama Tam ÜçkagıtçıLar. ALLah' ŞükürLer KurtuLabiLdim En Sonunda..

• Beğen
Tepkiler: yesrip2

yesrip2

yesrip2

Üye
ben oldum olası nefret ederim kendisinden ama başka da yapacak birşey yok 2 yıllık sözleşmemin bitmesine çok var

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bende şikayetçiyim. 8MB kotasız pakede 50gb kota eklenmesi çok can sıkıcı. Bunun en az 100GB yapılmasını istiyorum. Hızında 2 mb minimuma düşmesini istiyorum.

Dünya HTML 5'e geçti. Biz hala HTML 4'ün en zayıf hızlarını kullanıyoruz.

Avunyali

Üye
ben ttnet'i zaten bıraktım 2 hafta önce Süperonline fibere geçtik Babam sayesinde Şuan Paket Aşımı Felan Yok ve Maşşalahı var yani

SHS

SHS

Üye
daha yeni Net Limitsize geçtim Net6dan hemen dayadılar 70tlyi, halada ödemedim, nette hep yavaş, zaten verdikleri modemden yeterince mağdur olmuştum

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
TTNet'den başka servis yok bulunduğum bölgede :(

turker10

turker10

Üye
fazla alternatifin olmadığı ülkemizde zorunlu yüksek fiyatlar ve kalitesiz hizmet ne kadar satış başarısıdır tartışılır... resmen soyuluyoruz... 44 tl ile başlayıp 24 ay taahhütte fiyatın 60 tl ye çıkmasıda ş*r*fsizliktir heralde....

SHS

SHS

Üye
iptal etmek içinde 100-150tl istiyorlar, zaten iptal etsek ne bağlatcazki

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Herşeyinden şikayetçiyim

Türe

Türe

Üye
Smile magdur etmedi beni bir zaman disinda Allaha sukur :) babama turkcell teklif sunmus sinirsiz internet 35 lira diye sizce gecmeli miyiz sinir var midir ya da bu yeni dosenen fiber kablolarin hiza bir etkisi olur mu bu turkcellin netinde

klongs

klongs

Üye
Smile magdur etmedi beni bir zaman disinda Allaha sukur :) babama turkcell teklif sunmus sinirsiz internet 35 lira diye sizce gecmeli miyiz sinir var midir ya da bu yeni dosenen fiber kablolarin hiza bir etkisi olur mu bu turkcellin netinde

turkcell superonline mi vinn mi

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
iptal etmek içinde 100-150tl istiyorlar, zaten iptal etsek ne bağlatcazki

Aynen ÖyLe YapıyorLar, Ama Keske Sadece OnunLa KaLsa. Ben İnternet BagLantımı Kesmeme Ragmen 3 4 Fatura Daha GeLdi. 2oo TL'nin ALtıında DeğiLdi. Neymiş BiLmem Kampanya Parasıymış biLmem Neymiş ALdıLar Sonunda. Mahkeme FaLan Uğraşmak İstemedik. DoLandırıyorLar Adeta.

Herşeyinden şikayetçiyim

Aynen Herşeyinden Nefret Ediyorum. :D KahroLsun TTNET :dry:

plusnettr

plusnettr

Üye
Tüm müşterilerine tamamen haksızlık yapıyor benim santrale olan uzaklıktan dolayı alabileceğim maksimum hız 3-4 mbit civarında oluyor. AKNyi aşan kullanıcıları ise yeni uygulamaya göre 3mbite düşürüyor. Yani ben sürekli AKN yi aşmış kullanıcı muamelesi görüyorum. Evde kullandığım internet günde 3-4 saati geçmez genelde iş yerinde mobilden bağlanıyorum.

Artık 1 karar alarak önümüzdeki 11 ay boyunca Turkcell 1GB limitsiz indirimli paketini 19.90 liradan evde ve işte kullanacağım ve bu TTNet e 60 lirayı vereceğime en azından internet bağımlılığını azaltırım diye düşünüyorum.

paradox07

paradox07

Üye
lanet girsin TTNeT e.hem de sonuna kadar.inşallah ben de kurtulurum bugünlerde

larten123

larten123

Üye
ANTİ TTNET:dover:

çirkin karga

çirkin karga

Üye
ben de nefret ediyorum interneti kapattirip turkcell mobile gectim bu kadar fahis fiyat olamaz resmen kazik

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
uydunet kullanıyorum mutluyum :D

plusnettr

plusnettr

Üye
Evet sonunda dün itibari ile TTNET ten kurtulmuş bulunmaktayım. Kendimi su altında kalmak üzere olan adadan botla alınmış gibi hissediyorum :D Ana bayiiden hat kapatma belgesini aldıktan sonra eve gelip modeme baktım 7 yıllık üyeliği bir anda DSL sinyalini keserek bitirmişler. Ayın 1inde iptal ettirdiğim için faturada yollayacaklarmış ödedikten sonra geri alabiliyormuşuz bekleyip göreceğiz. Darısı diğer TTNET zedelerin başına. Santrale uzak olmayanlara selamlar :D

karasahinemre

Üye
ben başlığı açan arkadaşın yazısından şikayetçiyim

Üst Alt