TTNET'in Yeni Fiyat ve Adil Kullanım noktası Güncellemesini ŞİKAYET EDELİM!!!

Konu, 'TTNET' kısmında crayzlordtr32 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4363 | Cevaplanma: 22

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. TTNET'in Yeni Fiyat ve Adil Kullanım noktası Güncellemesini ŞİKAYET EDELİM!!!

:hmmm

Yazan: Metin MF
  2. arkadaşlar ttneti şikayet edecegimize benim gibi tlf ve interneti kapatın ttnet reklamlarla müşteri bulmaya yalvarsın 3 yıldır ttneti kullanmıyorum cep internet işimi görüyor program felan lazım oldumu cafeden indiriyorum bence en iyisi iptal etmek baglantıları.

3. Sadece Facebook kullansam bende iptal ederdim. İnternette yaptığım uploadlar ve downloadların haddi hesabı yok. Mecburen kullanıyorum.

TTNET'in Yeni Fiyat ve Adil Kullanım noktası Güncellemesini ŞİKAYET EDELİM!!! konusuna benzer içerikler

1. Yeni Forum Yazılımı ve Yeni Güncellemeler ( v3.8.1 ) ( 24 Şubat 2009 | Site Hakkında )

Öncelikle ! Konu teknik bir konudur. Üyelere duyuru amacım sadece, gördüğünüz eksiklik ve problemleri, yanlıslıkları ve calismayan olguları bu konuda belirtmeniz. Forum yazılımı ve birçok eklentinin sürümü güncellenmiştir. Yeni özellikler...
  2. Kota mı adil kullanım mı? ( 10 Mayıs 2010 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Bunun adı kota mı adil kullanım mı? Kotalar ve adil kullanım sınırları sadece bizde mi var? Hayır, işte internetin karanlık geleceği... Vodafone sadece Türkiye 'de değil, dünyanın pek çok yerinde faaliyet gösteren bir teknoloji şirketi....
  3. Vodafone Sınırsız İnternet Adil Kullanım ( 8 Temmuz 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Adil kullanımı 100 Mb mış. Peki ne kadar kullandığımızı nasıl sorgulayabilriiz ?
  4. Adil Kullanım Hız sınırı! ( 15 Temmuz 2012 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar önce şu haberi göstereyim; Adil kullanım noktasına ince ayar - Haberler - CHIP Online Ondan sonra,Merak ediyorum Bu Btk'nın Mobil Operatörlerden,O operatörlerin internet hizmetide verdiğinden haberi yokmu? Bugün vodafone (diğer...
  5. Adil Kullanım Kotası Yardım Edin! ( 19 Ocak 2013 | Android Genel )

Merhaba arkadaşlar ben avea'nın 1 Gb akk lı sınırsız mobil internetini kullanıyorum. İnternet hızım 1gb'e gelene kadar gayet hızlı ama onu aştıktan sonra 94 kbps oluyo çıldırıyorum. Buna bi çözüm bulabilir miyiz acaba? yardımcı olursanız çok...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 17:21:54