Ttnet yalın adsl devri bugun resmen başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiryaki102

Üye
    Konu Sahibi
Ttnet yalın adsl devri bugun resmen başladı
sadece internet TTNET yalın internet​
Hızlı, uygun fiyatlı ve güvenli internet keyfi için TTNET YALIN İNTERNET!

.TTNET YALIN İNTERNET hizmeti yeni aboneler için sunulmaya başlanmıştır.
  • Sabit telefon zorunluluğu olmadan internet erişimi
  • Telefonu meşgul etmeden ve herhangi bir numara çevirmeden bağlantı,
  • Kişiye özel bant genişliği sayesinde güvenli erişim,
  • Hızlı ve eş zamanlı veri, ses ve görüntü alışverişi,
  • Pek çok katma değerli servisten ücretsiz yararlanma imkanı,
  • Statik IP alabilme,
TTNET Yalın İnternet Sıkça Sorulan Sorular
TTNET Yalın İnternet

sitesinden online başvuru yapabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: telepati75

BattleHymn

BattleHymn

Üye
Yalın ADSL değil, yalan ADSL.

tiryaki102

Üye
    Konu Sahibi
bugüne kadar dediginiz gibi yalan adsl olan bu gün itibariyle geçişler başladı yalın adsl oldu

muharrem19811

Üye
arkadaşlar internetten aylık adslden başka birde 15 tl mi verilecek yoksa ben mi yanlış okudum.eğer öğleyse benim telefonla bağlanmamla hiç bir fark yok bu nasıl bir hizmettir

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar müşteri hizmetlerini aradım aynen yazdığım gibiymiş aylık yine paket ücretinden ayrı 15 tl alınıyormuş...
aynıya geliyor alsınlar internetlerini arap lara kullandırsınlar

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Bir hatla yaramaz bu. Adamlar telefon ücretlerini yine çıkarıyorlar maddenin başında adam aylık ücret eklemiş...

Sabit telefon hattı ve interneti olmayan, TTNET Yalın İnternet ile bağlanmak isteyen yeni internet aboneleri için bu paketler ile ek olarak alınacak ücretler:

• Yalın İnternet Erişim Ücreti (Aylık): 15TL
  • Yalın İnternet Devre Hazırlama Ücreti (1 Defalık): 8TL
  • Bağlantı Ücreti - Aylık Taksit - 12 Taksitli: 2TL x 12
  • Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%5) dahildir.
Ne oldu şimdi? Büyük bir hizmet mi oldu? Yine kazığı yontmuş müşteri bekliyolar...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
ilginç adamlar resmen telefon fiyatlarını eklemişler hem de aylık ödediğimiz fiyattan fazla..

mete_bey

Üye
Türk telekom BTK'yı sus payıyla beslediği sürece ADSL'de bir gelişme olmaz. Adamlar sadece 5 TL indirim yapmışlar. şereften yoksun insan bunlar...

telepati75

telepati75

Üye
Hayret arkadaşlar insanlar ancak bu kadar kandırılabilir. Göz göre göre...

Hizmet karşılığı 49 TL artı neyin hizmet karşılığı ise bir de 15 TL... Bağlantı ücretleri ayrıca alınacak Şaka gibi

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Telefonu iptal etmenin bir anlamı kalmadı. Bende bilgi istedim gelen cevap şöyle oldu;

Değerli Müşterimiz, Yalın DSL (nDSL) hizmeti şu an için yeni abone olacak müşterilerimiz ve mevcut müşterilerimiz için satışa sunulmaktadır Mevcut abone ve yeni abone olacak olan müşterilerimiz Türk Telekom Ofis ve Bayi kanallarından başvuru yapabilmekte ve 7 gün içerisinde işlemleri tamamlanabilmektedir. Önceden telefon ve internet hattı olan, Yalın İnternet abonesi olmak isteyen müşterilerimiz için ücretlendirme, abone olunan TTNET YALIN İNTERNET PAKET ÜCRETİ ” ve “ YALIN İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ” ve “ YALIN İNTERNETE GEÇİŞ ÜCRETİ (1 Defaya Mahsus 8 TL) “ alınır . İlk aya ait TTNET faturasında bir defalık Yalın İnternet geçiş ücreti yer alır. Abonelik süresi boyunda her ay ise Yalın İnternet Erişim Ücreti ve Yalın İnternet Paket Ücreti TTNET faturasına yansıtılır . Bağlantı ücreti 12 taksit olacak şekilde TTNET YALIN İNTERNET faturalarında yer alır. Ücretlendirme aşağıdaki şekilde olacaktır: ü Yalın İnternet Erişim Ücreti (Abonelik süresi boyunda aylık ): 15 TL ü Yalın Internet Geçiş Ücreti (1 Defalık): 8 TL ü Bağlantı Ücreti (12 ay süresince): 2 TL ü Seçilen yalın internet paket ve /veya kampanyalı paket ücreti (Abonelik süresi boyunda aylık ): Paket ve Kampanyalı paket fiyatına değişiklik göstermektedir. Yalın Internet'e TT Ofis ve TT Bayilerden başvuru yapılabilir . Başvuru esnasında gerekli belgeler şöyledir ; TTNET Yalın İnternet abonelik sözleşmesi TTNET Yalın İnternet başvuru formu Kimliğini ispatlayan belge (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport) aslı ve fotokopisi
T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir.)
Abone adına kayıtlı ve son 2 aya ait bir fatura Önceden internet hizmeti olmadan, sadece telefon hizmeti olan, Yalın İnternet abonesi olmak isteyen müşterilerimiz için ücretlendirme aşağıdaki şekilde olacaktır: ü Yalın İnternet Erişim Ücreti (Abonelik süresi boyunda aylık ): 15 TL ü Bağlantı Ücreti (12 ay süresince): 2 TL ü Seçilen yalın internet paket ve /veya kampanyalı paket ücreti (Abonelik süresi boyunda aylık ): Paket ve Kampanyalı paket fiyatına değişiklik göstermektedir. TTNET’ e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, her türlü düşünce ve önerinizi bizimle paylaşmanızı dileriz. Saygılarımızla , TTNET A.Ş.

Sonuç yalın değil, yalan oldu.

iss_mail

Üye
Vay arkadaş, aynı b.kun laciverti diye buna deniyor olsa gerek..:) YALAN İNTERNET

hegomania

hegomania

Üye
vay be olaya bakarmısın!? yalınmış!
Soyup soğana çevirdiniz!

Şehriyar

Şehriyar

Üye
vergiler yine var hiçbişi değişmiyor..

pentagram___06

pentagram___06

Üye
yok böle bişi resmen dolandırıcılık kazıklama ayıp beee türk telekom satıldığından beri bir sürü masraf zaten sözde telefon hattı olmıcak zaten hertürlü kar da lar forever super online telefon ücreti yok bişi yok olsa bile konuştugun neyse o geliyor sabit ücret yok ttnet kadar hayatımda kazığını görmedim lanet olsun bu sene kapatıcam zaten inşallah herkes kapatırda akılları başlarına gelir!

MetQ7

MetQ7

Üye
Yeter artık eme eme kan kalmadı

maxirabit

maxirabit

Üye
+15 tl her ay hava ücreti alınıyor.Her kullanıcıdan fazladan 2 tl bile alsa uçuk rakamlara ulaşır size az görünür ama cebini onlar çoktan doldurur.

tufanaksoy

tufanaksoy

Üye
arkadaşlar şebekeniz varsa tereddüt etmeden uydunete geçin..gerçekten çok memnunum.fiyatlarda adsle göre çok çok uygun..

serinaga

serinaga

Üye
arkadaşlar internetten aylık adslden başka birde 15 tl mi verilecek yoksa ben mi yanlış okudum.eğer öğleyse benim telefonla bağlanmamla hiç bir fark yok bu nasıl bir hizmettir

arkadaşlar müşteri hizmetlerini aradım aynen yazdığım gibiymiş aylık yine paket ücretinden ayrı 15 tl alınıyormuş...
aynıya geliyor alsınlar internetlerini arap lara kullandırsınlar

Ben TTNET işini 2 yıl önce bitirdim, :emzik: Çocuk mu kandırıyorlar ???

fireman87

fireman87

Üye
En iyisi fiberimsi..

serinaga

serinaga

Üye
arkadaşlar şebekeniz varsa tereddüt etmeden uydunete geçin..gerçekten çok memnunum.fiyatlarda adsle göre çok çok uygun..

UYDUNET'i 2 yıldır kullanıyorum, son derece memnunum, Hakkaten altyapısı olanlara tavsiye ederim, şimdi modem ve aktivasyon bedava bildiğim kadarıyla. Ha UYDUNET Yok mu ? Al kardeşim bir kademeli AVEA JET (4 Gbyte 29 TL.)her yerden bağlan 3G ile. Ben bunu da kullanıyorum ve son derece memnunum. Arabın yaptığı AYIP ! Haddini bildirmek lazım :off::dayak:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt