Ttnet sözleşme bitince abonelik bitiyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Ttnet sözleşme bitince abonelik bitiyor mu?
Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi taahhüt bitti. Son faturayı da ödedim. Taşındığım için internetin açık olup olmadığını bilmiyorum. Abonelik iptal olsun istiyorum. Ne yapmam lazım? Ay sonu fatura gelmez değil mi?

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Taahhüt olayı kampanyadan faydalanmak için sunulan bir seçenek diye biliyorum. Üyeliği etkilemeyebilir.

• Beğen
Tepkiler: turgutilbars
Sarangni

Sarangni

Üye
Tahahhüt bitince eski faturada daha fazla bir ücret gelir. Çünkü tahahhüt bitiyor ve normal tarifeye dönüyorsunuz. Kapatmak İstiyorsanız gidip baş vuru yapmanız gerek.

• Beğen
turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Tahahhüt bitince eski faturada daha fazla bir ücret gelir. Çünkü tahahhüt bitiyor ve normal tarifeye dönüyorsunuz. Kapatmak İstiyorsanız gidip baş vuru yapmanız gerek.
Anladım. Ttnet bayisine gittim. Hiç kapatalım falan demediler. Vay canına. Gidip aboneliği iptal ettirmek istiyorum mu demeliyim? Telefon ile iptal sıkıntılı olur mu?

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Anladım. Ttnet bayisine gittim. Hiç kapatalım falan demediler. Vay canına. Gidip aboneliği iptal ettirmek istiyorum mu demeliyim? Telefon ile iptal sıkıntılı olur mu?
İptal ettir ve peşine düş benden sana tavsiye birde bayide değilde telekomun kendi işyerlerinden yap anabayi bazen sıkıntı çıkarabiliyor benim başıma geldi kapatmadılar bir türlü bi sürü şikayet vs vs .

• Beğen

Üst Alt